Skocz do zawartości

Problem z formularzem dodania do katalogu Wirtualna Polska

zerocool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawy problem z dodaniem strony do katalogu WP. Otóż za nic w świecie nie idzie dodać tam strony i nie mówię tu o płatnościach SMS-em a raczej o samym zgłoszeniu strony poprzez formularz.

Za każdym razem kiedy próbuję wysłać formularz, wywala komunikat

"Wpisałeś nieprawidłowe słowo z obrazka. Spróbuj jeszcze raz"

Mam kilka rzeczy przylokowanych, zdaję sobie sprawę bo używa firewalla, ale cookies włączone, java akceptowana, informacje o przeglądarce i odwiedzonych stronach dostępne, nie wiem co jeszcze należy odblokować w tym przypadku.

Chyba nie muszę tłumaczyć, że poprawnie przepisuję kod z obrazka, próbowałem też duże litery, małe litery, czasami zero mogło być podobne do litery O więc próbowałem i tak i tak. Spędziłem prawie godzinę na przepisywaniu kodów z obrazka bo pomyślałem "Może rzeczywiście źle coś przepisałem", ale może to po prostu wina katalogu ?

Na dzień dzisiejszy dałem do wypełnienia formularz innej osobie :) bo już nie mam siły.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

No i się udało :D podejrzewam że chodziło o referer z którego wszedłem, ale jak widać ktoś zapomniał napisać komunikatu "Ponieważ trafiłeś tu bezpośrednio nie wyślesz zgloszenia".

Oczywiście mogę się mylić i problem może leżeć w czasie zgłoszenia czyli około 3.00 w nocy (może w tych godzinach nie działa ) :D ale pewności nie mam niestety i mało to trochę prawdopodobne.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !