Skocz do zawartości

Page Rank


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

...IMHO googlarka sie już uporała z Jaggerem. Dzisiaj po raz pierwszy od 15.10.2005r. w mojej branży pokazuje 4.240.000 wyników a a przed Jaggerem było 4.200.000, więc na mojego czuja to już chyba koniec. Może jeszcze dorzuci kilkadziesiąt tysięcy wyników, bo pewnie w tym czasie był jakiś przyrost ilości zaindexowanych stron i zacznie się jazda z PR. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na update PR juz czas... ale żadna wrózka jeszcze tego nie wywróżyła. Trzeba spokojnie czekać. Wg mnie może to nastąpić w tym tygodniu choć jeszcze kilka dni temu twierdziłem, że może być w ten weekend :) !!! ale się nie udało wywróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na update PR juz czas...

Przecież "update" PR odbywa się już w sposób ciągły, inną kwestią jest jego eksport do toolbara, pewnie masz na myśli ten eksport, ale warto być ścisłym w wypowiedziach !!!

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale warto być ścisłym w wypowiedziach ;)

Dlatego uściślę Twą wypowiedź !!! :)

Otóż masz rację - ale wiekszość userów modli się o aktualizację wartości w DC, więc gdybym to dokładniej napisał to zaczęły by się pytania... a tak: wilk syty i owca cała - nieświadomi rozumieją a świadomi (Ty) wiedzą o co chodzi... :)

p.s.

Moja racja jest najmojsza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

Moja racja jest najmojsza... !!!

Całkowicie się zgadzam, lecz ja naprawdę nie w tym celu pisałem :)

Po prostu uproszczone odpowiedzi sprawiają kłopot takim początkującym jak ja.

W dziale dla początkujących nie powinno się zakładać jakiejś wielkiej wiedzy, a czytanie forum nie zawsze daje jednoznaczną odpowiedź na wiele nasuwających się pytań początkującym w trudnej sztuce przekonywania Googli do swojego zdania - np. dlaczego site: wielu przypadkch daje 10x więcej niż powinien? ;)

Pzdr.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj typ (a raczej pewniak) to 27 stycznia w godzinach 24:00 - 3:00

Nie pytajcie skad wiem - po prostu wiem :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszyscy sie podniecaja tym update PR...

Co ma sie potem niby zmienic oprocz jednej cyferki nie majacej wplywu na istotne rzeczy?

Wiadomo ze PR nie ma wplywu na pozycje, zastanawiam sie na co wogole ma?

Ciekawie google to sobie wymyslilo i nakreca tym miliony ludzi.

Nie wiem moze sie myle ale nie widze wymiernych korzysci z update PR chociaz teoretycznie polece na 4.

I pewnie dla wiekszoci z PR 3 na 5 lub 6 na 4 nie ma to wiekszego znaczenia. Wazne jest dla katalogow, serwisow sprzedajacych linki i dla stron o PR0.

Wąska jest grupa ludzi zwracajaca uwage na PR. Potencjalny odwiedzajacy daną strone nigdy nie slyszal o czyms takim jak PR.

Prosze o sprostowanie jezeli sie myle :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze PR nie ma wplywu na pozycje, zastanawiam sie na co wogole ma?

[...]

Prosze o sprostowanie jezeli sie myle :zeby:

To jest problem podobny do tego co było pierwsze jajko czy kura ;)

Tzn. czy PR ma wpływ czy też PR jest już skutkiem tego wpływu!

Niezależnie od rozwiązania powyższego dylematu warto mieć wyższy PR niż niższy i jeszcze fajniej żeby każdy luser używający Google toolbara mógł to zobaczyć, a o wartości stron z wyższym PR dla kupujących linki już sam napisałeś.

Ot i wszystko :)

P.S.

Jesli zrobisz badanie statystyczne na dowolne 100 fraz i zbadasz pierwszych 100 miejsc, to wyjdzie jak byk zbieżność pozycji danej strony z jej PR - oczywiście statystycznie a nie jako żelazna zasada, czyli na czołowych miejscach będą występować częściej strony z wyższym PR niż z niższym.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sprostowanie.

Wg mnie PR jest skutkiem wplywu innych czynnikow np. ilosci, jakosci linkow czy jakosci strony. Wiec to tylko taki miernik jakosci strony dla google i nic wiecej. No moze jest pomocny w ustaleniu wartosci linkow i strony. Mozna by sie bylo zastanawiac nad trafnoscią wypluwanych wynikow przez google. W google tylko linki sie licza. Ciekawe co MSN bierze pod uwage.

Nie wiecie dlaczego MSN pokozuje kilka razy mniej wynikow niz google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uproszczone odpowiedzi sprawiają kłopot takim początkującym jak ja.

Mam nieco inne zdanie:

Uproszcenie odpowiedzi powoduje iż jest ona zrozumiana. Gdybym miał rozwinąć swą wypowiedź o takie informacje jak:

1. rzeczywista aktualizacja

2. aktualizacja na poszczególnych DC

3. rożnice PR w DC

do tego dołożyć:

zależność (niezależność) pozycji od PR, sposób naliczanie PR i całą kupę innych informacji powiązanych z PR to dopiero byś się zamotał.

A tak dostałeś odpowiedź, która na początek wystarczy - bo po co komu infor, że PR aktualizauje sie codziennie skoro i tak nie może tego sprawdzić a wszyscy czekają na TEN update PR anie na codziennny.

Słowem - czasem nadmiar informacji jest szkodliwy...

p.s.

i znów moja racja jest najmojsza :placze:

Wg mnie PR jest skutkiem wplywu innych czynnikow np. ilosci, jakosci linkow czy jakosci strony.

Mamy na forum fachowca od PR. Wystarczy poczytac przyklejone tematy a sporo mozna sie dowiedziec ->

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=4028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności