Skocz do zawartości

101 katalogów. Nowa grupa.

bori79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę powoli uruchamianie nowej grupy 101 katalogów. Roboczo nazwałem sobie ją BiQ (od ksywek właścicieli)

W związku z tym że zależy mi na jakości katalogów jak i również dobrej ich indeksacji najprawdopodobniej grupa będzie zamknięta.

Dodawaniem będę zajmował się ja osobiście co będzie w cenie Multikodu, który niewątpliwie będzie atrakcyjny cenowo.

Każdy zakupiony multikod również będzie gwarantował podlinkowanie stałymi linkami z SWL co przełoży się w dłuższej perspektywie na ilość zebranych linków.

Każdy katalog będzie miał oryginalną skórkę, zróżnicowane nazwy kategorii i podkategorii. Nie planuję linków wychodzących.

Pierwszym z grupy jest znany już co niektórym https://www.eszczecinek.pl/. Listy jako takiej na tą chwilę nie planuję publikować ale również nie wykluczam.

Cennik wyglądał będzie tak:

Dodanie do 101 katalogów z Twoim opisem (2 sztuki z synonimami) 12,30 zł

Dodanie do 101 katalogów z 3 moimi opisami 19,90 zł (Cena PROMOCYJNA)

Opcje z podlinkowaniem również wchodzą w grę, jednak w chwili obecnej cennik jak i SWL nie ustalony.

Ceny nie zawierają raportu. Podajesz maila i tam przychodzą potwierdzenia.

Wystarczą opisy po 250 znaków.

Opcja z dodatkowym linkiem w treści 3 zł za każdy link, maksymalnie 3 linki. Jednak wówczas 250 znaków na każdy link z treści.

Przyjmowane będą strony nie łamiące prawa.

W chwili obecnej można kupować w rewelacyjnej cenie w PROMOCJI STARTOWEJ katalogowanie wraz z opisem wykonanym przez nas w cenie 12,30 zł

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

• Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamawiać już można. Pierwsze strony już były katalogowane.

Prace prowadzę równocześnie (katalogowanie i stawianie kolejnych katalogów)

Będę starał się jakoś ograniczać przyjmowanie śmieci.

Sebastek - dokładnie tak. W tym momencie działa prawie 70 już. Z tym że są jeszcze na etapie konfiguracji, zmiany opisów, robienia templatek itd.

Ogólnie zakup gwarantuje 101 dodanych wpisów w naszych katalogach.

Martwi mnie kwestia mieszania i zachowanie unikalności oraz sensu. Będzie możliwość dostarczenia Ci po np. 4-5 opisów z synonimami, żebyś podzielił je po 25-20 katalogów?

Szkoda by było popsuć taką inicjatywę masą bezsensownych opisów z mieszarek.

Poszukuję dobrych precli - oferuję wysokiej jakości artykuły z wielu branż, pisane przez copywritera, bez mieszarki.

@infin1ty - oczywiście dla katalogów lepiej

Jest to oferta i cena startowa stąd jest taniej. Docelowo właśnie myślałem o 5 opisach na jedną stronę. O sens się nie martwię, jak piszę to zazwyczaj wychodzi to z sensem zwłaszcza że już tych opisów się w życiu narobiłem i jakieś tam doświadczenie mam.

gdzie 'dostarczyć' kasę i adres strony?

Ile trzeba kupić, żeby było jeszcze taniej... 20-30? Czy wystawiasz fakturę, rachunek?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

kupie także hurtowo z Twoimi synonimami wpisy do wszystkich katów dla 2 moich stron (interesuja mnie linki w treści), podeślę z 10 unikalnych opisów po 500 znaków które poprzerabiasz. prosze o telefon lub maila na pw w celu omówienia szczegołów.

Edytowane przez damcar