Skocz do zawartości

katalog fajne strony

cyberpooh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[OTT]

Ostatnio ktos zadał mi pytanie: "Czemu do mojego spisu dodaję tylko katalogi qlWeb?"

Hmm, a co mam dodawać skoro tylko takie powstają :)

[OTT]

Fajny katalog, gdzieś widziałem już taki układ tylko w innej kolorystyce. Gdzieś są do pobrania skiny na qlWeb ;)

EDIT:

Te newsy po lewej nie są z DI? Jak tak to oni udostepniają taką wersję bez linków?

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

do qlweba mam jedno zastrzeżenie - wpis można dodać najczęściej w kilku kategoriach - ale nie można zmienić ani tytułu - ani treści contekstu

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

infobank, ale tych katalogów jest na tyle, że w każdym mozesz zminiać sobie tytuł i kontekst :rotfl:

A co do tych informacji, one są napewno z DI, ale teraz pytanie czy mozna je wyciagać w taki sposób na swoją stronę? Np. z pliku rss?

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

informacje sa z DI wyciagane z pliku rss.

>Fajny katalog, gdzieś widziałem już taki układ tylko w innej kolorystyce. Gdzieś są do pobrania skiny na qlWeb

tamten tez jest moj !!!

Rems Ridgid dla profesjonalistów

malarze malarstwo - biografie artystów

projekty graficzne - dla klientów Twojej firmy

do qlweba mam jedno zastrzeżenie - wpis można dodać najczęściej w kilku kategoriach - ale nie można zmienić ani tytułu - ani treści contekstu

Zatem zachęcam do zakłądania katalogów Easy Directory opartych na moim skrypcie - tam istnieje taka możliwość.

Liszek

Interesuje Cię nurkowanie

Potrzebujesz tłumaczenie cv na angielski?

Największa ilość ofert pracy w jednym miejscu: praca za granicą

qlwebów na różnych ip mam już kilka - a ponieważ nie znam się na dodawaniu różnych rzeczy do baz danych (zaimportuj plik, dodaj użytkownika, nadaj mu prawa ...), nie stawiam easy directory

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

qlwebów na różnych ip mam już kilka - a ponieważ nie znam się na dodawaniu różnych rzeczy do baz danych (zaimportuj plik, dodaj użytkownika, nadaj mu prawa ...), nie stawiam easy directory

Hmm cenna uwaga dzięki musze w tkaim razie popracować na dprostrzym modułem instalacyjnym :)

P.S A kto za ciebie tworzy baze i konfiguruja ją wplikach w Qlweb?

Edytowane przez Liszek

Liszek

Interesuje Cię nurkowanie

Potrzebujesz tłumaczenie cv na angielski?

Największa ilość ofert pracy w jednym miejscu: praca za granicą

:) utworzenie bazy to jedno klikniecie, a wyedytowanie plików to 3 następne, może jeszcze pytanie - kto wrzuca na serwer :)

:cray: utworzenie bazy to jedno klikniecie, a wyedytowanie plików to 3 następne, może jeszcze pytanie - kto wrzuca na serwer :D

Ale instalacja EasyDirectory naprawde niewiele różni się od QlWeb i nie wymaga większej wiedzy. W zasadzie czynności są te same.