Skocz do zawartości

Zgłaszanie spamu


J@sió

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukując w Google pewnych informacji, na jedną z fraz wyrzuciło na czołowym miejscu stronę A. Zainteresowany opisem, wszedłem na nią. Wprawdzie większość informacji jest dostępnych dopiero po wniesieniu opłaty, jednak strona jest "na temat" i jest zgodna z frazami, na które zajmuje czołowe miejsca w Google.

Ponieważ jednak zaczynam mieć "skrzywienie pozycjonerskie" zacząłem sie zastanawiać, jakim cudem ta strona jest tak wysoko: na stronie głównej praktycznie zero treści, a witryna ma raptem parę backlinków. Spojrzałem w kod strony, a tam nic podejrzanego. Prześwietliłem ją więc testerami cloakingu i... masakra. Strona dla botów jest widoczna jako zbiór kilku tysięcy słów kluczowych.

I tu pojawia się właśnie dylemat: zgłosić spam, czy nie?

Z jednej strony witryna jest na temat i całkiem wartościowa, z drugiej strony znalazła się w czołówce Google zupełnie nieuczciwie. Co Wy na to?

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem w kod strony, a tam nic podejrzanego. Prześwietliłem ją więc testerami cloakingu i... masakra. Strona dla botów jest widoczna jako zbiór kilku tysięcy słów kluczowych.

Ja też zastanawiałem się czesto nad takimi stronkami które sobą nic prawie nie reprezentują a są wysoko...

Mozesz mi udostępnić te testery cloaking i maskare?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ta (a może te) "maskare"?

Nie żadne "maskare" tylko "masakra". Czyli synonim "rany Julek", "koszmar", "ale Sajgon", "zgroza" itp. :D

:D:hello: szybko, szybko a potem się ludzie :)

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności