Skocz do zawartości

Pozcyjonowanie w pigułce


autocadprojekt

Rekomendowane odpowiedzi

Przed kilkoma dniami udało mi się zrobić swoją pierwszą stronę internetową (www.autocadprojekt.pl), będę jeszcze potrzebował ją wypozycjonować (reklamy nie wchodzą w role). Tylko jak się z to zabrać...? Zacząłem czytać na temat w internecie, ale ogrom materiału trochę mnie przerósł , tym bardziej że każda stron podaje trochę inne informacje, co jest trochę mylące.

Innymi słowy - jak w najkrótszym czasie osiągnąć zamierzony efekt.

Póki co udało mi się zrobić:

- +1 w google

- Umieścić link w stronie zajmującą się wymianą linków

- Określić słowa kluczowe (i wpisać je)

- Facebook - lubię to

- Dodanie strony do katalogów firm

- Zapoznałem się z Google narzędzia dla webmasterów - ale nie wiem na co zwrocić uwagę

- dać ogłoszenia z usługami "firmy", gdzie tylko się da

- wpuścić reklamę na śledzika, facebooka i gg - maksymalna liczba kliknięć na stronę i +1

Wpadłem też na pomysł żeby zrobić jeszcze jedną stronę, która ma słowa kluczowe w innej kolejności (projekt-autocad.pl) i przekierowanie ją na główną. Tylko czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij katalogować stronę z odpowiednim anchorem.

To tak na początek.

Co do ostatniego pytania to nie, nie warto. Przekierowania tak nie działają.

Czyli będzie to wyglądało tak:

<a href="https://autocadprojekt.pl">kreślenie autocad,projekt autocad,rysunek autocad,autocad rysunek,autocad projekt,rysowanie autocad</a> ?

I czy ilość fraz ma znaczenie na ich moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MateuszI

Dzięki :)

Mam jeszcze pytanie co do Google Analitycs. Wyświetla mi się coś takiego: Brak danych dla tego widoku

I nie mam żadnych danych - wszystko wskazuje 0

a wklepales na swoja strone kod z analitycs?

Oczywiście, że nie ;)

Czy wklepanie kodu na stronę główną wystarczy czy muszę na każdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Google czasami nie wspominało, że kod powinien być w head?

EDIT: w head dla ramek:

https://www.google.com/support/googleanalyt...mp;answer=55574

Destrudo.plPortal psychologiczny, w którym znajdziesz sporo na temat manipulacji, ale również m.in. skrajne i drastyczne obszary psychologii, nie dla każdego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności