Skocz do zawartości

Kluczowe pytanie odnośnie pozycjonowania i linkowania


phadera

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to się dzieje i jak to funkcjonuje w przypadku pozycjonowania, (zwłaszcza w wyszukiwarce Google) ze jeśli np. na blogu o PR 2 kiedy umieszczę linka / hiperłącze jest to brane jako plus w pozycjonowaniu - jako dodatkowy link do mojej strony, a kiedy zrobię to samo np. na forum.gazeta.pl o PR 6 umieszczę artykuł lub wrzucę artykuł np. w jakiś serwis z ogłoszeniami o wysokim PR jest to bezwartościowy link i hiperłącze do mojej strony ?

proszę o odp. znawców tematu, dziękuje i pozdrawiam

Systemy lotto Najlepsze systemy lotto, systemy multilotka i systemy dużego lotka

Systemy bukmacherskie 2500zł miesięcznie 15 miunut dziennie

Mowa ciała Komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała - ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny chaos w tym co piszesz. Jednak może chodzi Ci o różnice wypływające z wartości linków pod względem atrybutów do follow / no follow.

Jeden i drugi ma swoją wartość, jeden i drugi warto posiadać i nie można powiedzieć, że jest to bezwartościowy link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to jaka jest roznica pomiedzy linkami w blogach a tymi ktore kazdy bezproblemowo moze sobie umiescic np. na forum.onet.pl forum.gazeta.pl czy nawet na aukcji w allegro - z tego co wiem takie linki sa totalnie bezwartosciowe, pytanie dlaczego ? a dlaczego linki w blogach maja taka moc ?

Systemy lotto Najlepsze systemy lotto, systemy multilotka i systemy dużego lotka

Systemy bukmacherskie 2500zł miesięcznie 15 miunut dziennie

Mowa ciała Komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała - ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia linkow "dofollow" i "notfollow" jest oczywista ale mi chodzi wlasnie dlaczego tak jest ? dlaczego np. link umieszczony na tym forum np. www.import.2ap.pl jest o wiele slabszy niz taki sam link umieszczony w blogu np. XYZ o PR=1, mimo ze to forum.optymalizacja.com ma PR=3

Zdaje sobie sprawe ze to trudne pytanie dlatego licze na opinie ekspertow

Systemy lotto Najlepsze systemy lotto, systemy multilotka i systemy dużego lotka

Systemy bukmacherskie 2500zł miesięcznie 15 miunut dziennie

Mowa ciała Komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała - ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phadera - jak widzisz zadajesz takie pytania, że nikt nie rozumie.

Ale Ja Ci zadam najważniejsze czytając twoje.

Z czego wnosisz, że jeden link jest słabszy a drugi mocniejszy?! Bo jak na razie sugerujesz się PR stron, który na ta chwile nie jest odzwierciedleniem mocy linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam artykul na temat mebli na blogu o PR=1, umieszczem tam linka do strony - link jest wartosciwowy dla wyszukiwarek i pozycjonowania.

Wklejam ten sam artykul z bloga jako nowy temat np. na forum.gazeta.pl i link ten wogole nie pozycjonuje mi strony wyzej, jest nie wartosciowy ?

Albo: jako komentarz jedego z artykulow publikowanych na onet.pl czy yahoo.com umieszczam ukryty link i znow link ten wogole nie pozycjonuje mi strony wyzej, jest nie wartosciowy ?

Reasumujac dlaczego linki w blogach o owiele nizszym PR maja wieksza moc niz linki w artykulach na forach czy nawet linki wstawiane w roznego typu ogloszenia itp ?

Systemy lotto Najlepsze systemy lotto, systemy multilotka i systemy dużego lotka

Systemy bukmacherskie 2500zł miesięcznie 15 miunut dziennie

Mowa ciała Komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała - ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem to oceniasz moc linka na podstawie tego że jak go gdzieś dodałeś to strona nie podniosła się w wynikach wyszukiwania? Dobrze rozumiem i stąd ocena że link jest słaby?

Tanie multikody do SEOKatalogów - aukcja allegro

Tanie wpisy w preclach - aukcja allegro

Strony pod statlinka, zaplecza - zapytaj o wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam ten sam artykul z bloga jako nowy temat np. na forum.gazeta.pl i link ten wogole nie pozycjonuje mi strony wyzej, jest nie wartosciowy ?

Bez urazy ale sam sobie odpowiadasz na swoje pytanie. Wklejasz te same artykuły na różnych stronach i dziwisz się, że nie ma wzrostu.

Poza tym na forum gazety.pl linki są chyba no follow czyli mają mniejsza moc ale nie świadczą o tym, że nie są wartościowe.

Poza tym bez urazy ale jak czytam wypowiedzi takich jak Ty, że dodałem jeden, dwa linki i fraza się nie podniosła to czasami aż szkoda mi w ogóle odpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlaczego takie forum jest not follow dla wyszukiwarki ?

Sting - napisałem przykładowo 1 link, niech będzie 50 jak ci sie zle czyta

Systemy lotto Najlepsze systemy lotto, systemy multilotka i systemy dużego lotka

Systemy bukmacherskie 2500zł miesięcznie 15 miunut dziennie

Mowa ciała Komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała - ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rel=nofollow to atrybut linka a nie wyimaginowane okreslenie

dlaczego forum gazety ma nofollow? - poniewaz jego administrator tak je skonfigurowal.

dlaczego tak to zrobil? bo sam sobie tak wymyslil/bo nie chcial setki linkow od pozycjonerow/utraty pr/bo szef mu kazal itd

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi liczba linków wychodzących, wiek domeny, typ linku, jego miejsce itd. Masa rzeczy jest brana pod uwagę w kwestii siły linków. No i druga sprawa, że nie kopiuj artykułów, ale niech każdy będzie unikalny.

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności