Skocz do zawartości

Mój sukces

Saint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę prywaty, ale mam nadzieję, że się nie obrazicie. Otóż jest sobie portali całkiem ciekawy nazywa się Portal sukcesu jest to przedsięwzięcie o tyle ciekawe, że autor najlepszego zdjęcia, wiersza czy scenariusza itp. dostaje szanse zaistnienia w moim przypadku byłaby to publikacja i wystawa w naszej stolicy wiec trochę zależy mi na tym, aby pokazać szerszemu gronu w przyzwoitych warunkach i żeby moje zdjęcie opublikowano w „Antologii” – książka wydawana co miesiąc z najlepszymi pracami. Dodatkowo Najlepszy artysta otrzyma dacze pod Warszawa jak tylko serwis przekroczy 50000 userków, a opublikowana praca będzie najlepsza w danym miesiącu. Żeby było dostatecznie fajnie najlepszych wybierają internauci glosując na publikowane w Internecie prace i tu mam prośbę gorącą do was wszystkich! Otóż każda osoba, która się zarejestruje dostaje szanse oddania 3-ch głosów na dowolną pracę (oczywiście może oddać wszystkie trzy na jedną ;)) więc miło by mi było gdybyście docenili moją pracę artystyczną o ile oczywiście moje zdjęcie wam się spodoba. Poniżej zamieszczam instrukcje rejestracji i oddawania głosów na przykładzie swojej pracy :)

1. Wchodzimy sobie na www.portalsukcesu.pl.

2. Rejestracje zaczynamy od kliknięcia w szary przycisk „zarejestruj” (po lewej stronie), który przenosi nas do formularza rejestracji.

3. Formularzu rejestracyjnym wpisujemy standardowe dane takie jak: nick, hasło, e-mail, podpis itp., potem klikamy akceptacje regulaminu i przycisk szary przycisk „Rejestruj” na dole strony.

4. Po rejestracji serwis przenosi nas do strony gdzie jest całe mnóstwo informacji co można kupić i za ile, ale nas interesuje tylko to czy rejestracja przebiegła prawidłowo i jeśli tak jest na górze strony pojawia się napis „Rejestracja konta "twój_nick" została zakończona pomyślnie!”.

5. Po lewej stronie mamy okienko logowania więc wpisujemy tam swój nick i hasło.

6. Przechodzimy do strony https://www.portalsukcesu.pl/?category,show,3062 i klikamy w przycisk sukcesclub.gif który znajduje się przy nicku autora (w tym przypadku przy moim „Saint”) i w nowym okienku otwiera się nam okienko do głosowania (jeśli ktoś ma blokadę popupów to proszę aby ją wyłączył bo okienko może być zablokowane) tam klikamy w „oddaj głos” i czekamy na przemielenie go przez serwis.

7. Punkt 6. możemy powtórzyć jeszcze 2 razy (łącznie 3) aby oddać głos na tą pracę.

8. Trzy głosy można oddać raz w tygodniu na dowolną pracę.

8. Można także dodać ktoś miłego w komentarzach jeśli ktoś ma taką ochotę.

Z góry dziękuję za głosy i komentarze i proszę jeśli to możliwe aby zarejestrowało się jak najwięcej osób (siostra, brat, kuzyn, dziadek itd.) każdy głos się liczy a dziś (30 gruudnia) kończy się głosowanie na ten miesiąc, które chciałbym wygrać, a stanie się to możliwe z Waszą pomocą. Oczywiście będę dodawał dalsze zdjęcia więc spokojnie będzie można głosować na inne dalej. Poparło mnie już kilkanaście osób z USA za co też im serdecznie dziękuje.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci