Skocz do zawartości

dane w dmoz

koniq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanie wysylalem zgłoszenia swojej stronki do dmoz bez efektu wiec postanowilem zapytac moderatora mojej kategori co musze zrobic aby strona spelniała warunki i została dodana , napisał mi ze musze umiescic dane adresowe firmy nazwe ,adres nip ect a co jesli nie mam firmy ?

DMOZ to nie katalog firm ! rozumiem, że chodzi Ci o dodanie strony ze stopki (?) na której nie ma danych adresowych firmy, jak Ci napisał redaktor kategorii - jeżeli tak to możesz też napisać do redaktora kategorii nadrzędnej, jeżeli uważasz, iż redaktor celowo blokuje wpis Twojej strony promując własne lub zapytać na resource-zone.com/forum/

a jak to nie pomoże to daj znać ja się postaram tym zająć.

Tak z ciekawości. Strona ze stopki i:

wykupienie box'u reklamowego, którego koszt wynosi 10zl/mies. Jest to przede wszystkim wygodny i bardzo funkcjonalny sposób promocji własnego ogłoszenia.

To jak to kolega sprzedaje, jeżeli nie ma firmy ;)

Cześć,

{treść postu}

Z pozdrowieniami, Marcin

znajac zycie to sie niedopcham , albo sie zestarzeje ;) a jak sie nie uda to sproboje z modem kategori nadrzednej

marcin7

masz racje ale

sa pewne sprawy z powodu których nie moge ich narazie podac nazwijy je prawno - osobiste

po nowym roku bedzie jak trzeba planuje mala przebudowe serwisu i wtedy serwis zostanie uzupelniony o wszytkie potrzebne dane

Edytowane przez koniq

https://www.dom.mieszkaniowy.com/reklama.html

Ta strona jasno informuje, że sprzedajesz dlatego też masz obowiązek podać dane firmy. Dopóki tych danych nie podasz nie masz co liczyć że dodasz stronę do DMOZ-a.

W 90% przypadków firmy w dmozie, są właśnie odrzucane za to że podają tylko adres email, jakąś komórkę lub miasto, województwo, pełne dane firmy są obowiązkowe, nikt sie o NIP nie czepia, ale nazwa i dokładny adres (ulica + miasto) muszą być. Najlepiej w dziale Kontakt, bo tam sie pierwsze to sprawdza.

Możesz zwrócić się do redaktora nadrzędnego, ale nic ci to nie da.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl