Skocz do zawartości

Autospis.pl - Automatyczny spis SEOKatalogów


apoyo

Rekomendowane odpowiedzi

W Wasze ręce oddaję automatyczny spis Seokatalogów

Najważniejsze założenia dla projektu to:

- automatyzacja prac

- codzienne aktualizowana baza danych

- wysoka poprawność zebranych informacji

- możliwość wykorzystania bardzo precyzyjnych filtrów

W tej chwili dostępne są następujące parametry:

- Adres katalogu

- PageRank

- IP

- Google Index

- Yahoo Linki

- Wiek domeny

- Najstarszy wpis w katalogu (w fazie pobierania danych)

- Rodzaje wpisów

- Czy katalog jest darmowy

- Czy jest obowiązkowy link zwrotny

- Czy jest token

- Liczba stron w katalogu

- Liczba stron oczekujących na moderacje

- Liczba kategorii

- Liczba podkategorii

- Maksymalna ilość linków do dodania

- Minimalna ilość znaków aby dodać linki

- Tematyka katalogu

- Stajnia

Oprócz filtrów istnieje możliwość:

- dodania nowego katalogu (po przesłaniu na maila również hurtowo)

- zgłoszenia błędów dla konkretnego katalogu

- pobrania pliku .csv (za symboliczną opłatą). Najpierw należy zastosować filtry, następnie wybrać z menu "Generuj plik .csv". Z listy można wybrać jakie parametry nas interesują

- dodania informacji o swojej "Stajni" katalogów (można zgłaszać na maila swoje listy)

Jak na automat przystało pojawiają się pewne odstępstwa od rzeczywistości. Nie każdy katalog udostępnia statystyki, niektóre poprzez modyfikacje utrudniają zbieranie danych, nie wszystko też da się przewidzieć. Dalsze prace nad udoskonaleniem mechanizmu trwają.

Za wszelkie uwagi z góry dziękuję i zachęcam do korzystania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przefiltrowałem i nie podoba mi się to, że w darmowych wyskakują katalogi, które są darmowe od określonego PR.

Pozycjonowanie Częstochowa - bezpieczne pozycjonowanie stron Częstochowa

Impulsik.pl - darmowy, moderowany precel

Katalog firm Częstochowa - katalog tylko dla Częstochowskich stron i firm ( ewentualnie okolice czyli śląsk )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huggo - nad poprawą grafiki pomyślimy, ps. może trochę pomoże Ctrl + rolka myszki ;)

d4mi4n18 - będzie taki filtr. W większości katalogów typ wpisu zdradza na jakich zasadach dodawana jest strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram rozwiązanie o zdjęciu katalogów z kategorii "darmowe" tych, które mają darmowy wpis dla np. PR>=4

Albo stworzenie innego rozwiązania w filtrach, które uwzględni takową opcję.

DJ na wesele Szczecin - najlepszy Dj na wesele w woj. zachodniopomorskim

polski DJ na wesele Hamburg - urodziny, przjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, co mogę powiedzieć, patrzę i mam coś jakby dejavu (patrz link w stopce), a jak patrzę na eksport do csv, a szczególnie "--pomiń--" to mam 100% dejavu. Może trochę więcej inwencji twórczej.

Pomysł jest jeszcze z zeszłego roku https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...03&hl=apoyo

Z listy korzystałem dla własnych celów. Teraz udostępniam - wybacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się absolutnie, bo zawartość listy nie wygląda na kopię, ale nie mów, że formę prezentacji wymysliłeś w 100% sam, bo np. eksport do csv wyglada prawie identycznie jak u mnie.

Żebyś mnie nie zrozumiał źle, nie czepiam się, nie rzucam oskarżeń, nawet jeśli wzorowałeś niektóre rzeczy na mojej to są nieistotne szczegóły, najważniejsza jest sama zawartość bazy, a to jak widzę nie pokrywa się z moją listą.

Od siebie mogę dodać, że przydałoby się ogarnąć layout strony, u mnie wyglada trochę marnie (FF pod Linuxem) jakby "niedostylowany", trochę się rozjeżdża i brakuje linuxowych czcionek.

No i życzę powodzenia, majątku na tym nie zbijesz, ale da się wyrwać parę złotych, chociaż udostępniając listę za free i odpłatny eksport możesz się spodziewać, że sporo ludzi będzie robić ctrl+c, ctrl+v, niektórzy napiszą bocika, który pobierze dane zamiast wysłać sms. U mnie na początku było to nagminne.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności