Skocz do zawartości

[Sprzedam] Rozbudowany i estetyczny serwis aukcyjny

Livo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania system aukcyjny https://aukcje.ebialystok.net wykonany w ramach mojej pracy inżynierskiej. Całość została stworzona estetycznie, starannie i z myślą o ciekawych i przydatnych funkcjonalnościach, takich jak: powiadomienia bramką SMS, komunikatorem Gadu-Gadu, a także wykonywanie przelewów online czy korzystanie z zintegrowanego forum dyskusyjnego Invision Power Board. Serwis został oparty głównie na technologii ASP.NET, baza MS SQL.

Poprzednia aukcja nie została sfinalizowana ze względu na brak porozumienia z wygranym. Dlatego proszę z góry pytać w razie wątpliwości. Jestem dostępny pod numerem telefonu: 795035489, Gadu-Gadu: 2992913 oraz adresem e-mail: dzienisdaniel@gmail.com.

W skład sprzedawanego pakietu wchodzą:

• skrypt systemu,
  • baza danych systemu,
  • domena ebialystok.net,
  • wykupiony serwer hostingowy,
  • prawa autorskie do skryptu oraz serwisu (nikt nie posiada, ani nie będzie posiadał skryptu poza kupującym),
  • darmowe wsparcie do opisanych funkcjonalności (jeśli coś nie będzie działać zgodnie z opisem, zostanie naprawione bez żadnych opłat),
  • wgląd do pracy inżynierskiej, w której został dokładnie opisany proces tworzenia serwisu,

Dodatkowo mogę zaproponować współpracę na dodawanie nowych funkcjonalności czy wprowadzanie własnych zmian za dodatkową opłatą.

Co prawda system został wykonany z myślą o stworzeniu obszernego portalu miejskiego, gdzie aukcyjne byłyby tylko jednym z modułów. Jednak bez problemu można z niego korzystać jako z oddzielnego serwisu aukcyjnego bez ograniczania się do konkretnych regionów. Nie mniej jednak w ramach aukcji, dorzucam również domenę "ebialystok.net", na której aktualnie działa serwis.

Wykorzystane technologie:

• xHTML 1.0,
  • CSS 2.0,
  • JavaScript,
  • Platforma .NET 3.5,
  • ASP.NET 3.5,
  • ASP.NET AJAX.

Zalety technologii:

• Bezpieczeostwo,
  • Dynamika,
  • Zgodnośd ze standardami,
  • Wygoda programowania.

Główne funkcjonalności systemu:

• wystawianie przedmiotów na aukcjach (również promowanie)
  • licytowanie oraz obserwowanie aukcji innych użytkowników
  • wyszukiwanie i sortowanie przedmiotów
  • kontaktowanie się użytkowników
  • ocenianie wiarygodności kontrahenta na podstawie statusu weryfikacji oraz opinii
  • dyskutowanie na forum na temat aukcji w ramach integracji ze skryptem IPB
  • otrzymywanie powiadomieo o ważnych zdarzeniach poprzez wewnętrzny komunikator oraz wiadomości: e-mail, Gadu-Gadu, SMS

Dokładny opis funkcjonalności znajduje się w opisie aukcji allegro:

https://allegro.pl/show_item.php?item=1799470456

Zwycięzcy aukcji mogę udostępnić wgląd do swojej pisemnej pracy inżynierskiej, której został zawarty m.in. opis implementacji systemu.

banner.png

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności