Skocz do zawartości

Zmiana Danych Adsense


darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli firma ma poniżej 20 pracowników to rejestrujesz indywidualne konto - dopiero powyżej 20 jest firmowe.

Wypowiedź kolegi bobka358 powinna być nominowana do 'bzdetu tygodnia'.

Darknes, dane firmy wpisujesz w 'Ustawieniach konta'. Ale z tego co wyczytałem, jeśli masz konto osobiste, a chciałbyś przepuścić przychody z adsens przez firmę, to powinieneś założyć nowe 'firmowe konto'. Pamiętaj aby podmienić kody reklam.

https://www.google.com/support/forum/p/AdSe...c9338&hl=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załamujcie mnie panowie... nowe konto ?:|

za duzo kodow do podmiany=/ nie ma innej drogi?

jak rozwliazali to inne osoby prowadzace firme?

czy statystyki z pirewszego konta przejda na drugie?

czy pierwsze konto zostanie zamkniete?

oba konta będa na tym samym mailu?

w moim przypadku to 100% takich samych danych tylko przy nazwisku dopisana nazwa firmy...

firme mam od 22 sierpnia wiec juz pojawilby sie problem z rozliczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć tylko na konto firmowe i tyle. Faktury wystawiasz na oddział z Irlandii z VAT "nie podlega". Musisz mieć VAT EU. Jest na ten temat osobny temat.

Danymi w panelu się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć tylko na konto firmowe i tyle. Faktury wystawiasz na oddział z Irlandii z VAT "nie podlega". Musisz mieć VAT EU. Jest na ten temat osobny temat.

Danymi w panelu się nie przejmuj.

czyli przed imieniem i nazwiskiem nazwa firmy i nic wiecje :D

vat eu mam, jestem vatowcem

kocham Was:)

edit2.

https://screenshooter.net/7452067/cwiuboq

rozumiem ze tutaj zmienić trzeba ? znow jakas dodatkowa weryfikacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. Zmieniłem nazwę odbiorcy płatności, ale przelewy wciąż idą na moje prywatne konto.

Witaj Lisie ;)

Zauważyłem, że jesteś starym bywalcem PiO bardzo chciałbym się móc z Toba skontakować poprzez skypa lub jakiś komunikator.

Jednakże jeśli nie masz na to czasu ani ochoty to byłbym Ci bardzo wdzięczny za porade odnośnie konta indywidualnego/firmowego w adsense.

Z tego co zrozumiałem prowadzisz firme i masz konto indywidualne? i wliczasz ten dochód w dochód firmy? będę Ci wdzięczny za wszystkie informacje i rady odnośnie tego rodzaju konta w prywatnej wiadomosci.

szczerze liczę na Twoją pomoc

Serdecznie Cię pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności