Jump to content
jez

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów

Recommended Posts

Prins - ja nie mam, żaden członek supportu nie ma, a nie jestem w stanie zgadnąć którym z blisko 15 tys. Użytkowników jesteś. Takie rzeczy pisz na support, a nie anonimowo na forum.

Pozdrawiam, J.

A co z chmurkami bo do tego się nie odniosłeś. Jak były chmurki to było wszystko ładnie czytelnie a teraz kiszka - trzeba wchodzić na każdą stronę i oglądać co się dzieje a jak się promuje z 50 stron jak ja to już jest problem.

Jak oceniacie osoby, które nie weryfikują zadań wykonanych przez was?

Niby po dwóch tygodniach i tak dostaje punkty, ale zleceniodawca leci w kulki, więc mam wątpliwości czy zasługuje na pozytyw czy negatyw...

Użyteczność serwisu w 20 sekund:

Prosimy nie używać przeglądarki Chrome do zdobywania punktów

Prosimy nie używać Internet Explorer ...

:glupek2:

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Franz - wystawiaj pozytywny. Popatrz jak to wygląda z punkty wystawiającego - rezerwuje zdobyte/kupione wcześniej punkty, chce mieć dziesiątki/setki realizacji i nie ma czasu na akceptowanie (uznaje że wszystko i tak będzie ok i w ciemno da Użytkownikom punkty). To oszczędność czasu z punktu widzenia zlecającego (i - oczywiście - z jednej strony niedogodność dla wykonującego, bo ma później punkty, ale z drugiej strony i dogodność - bo na pewno MA punkty).

Hicarian - oczywiście, jeżeli sobie życzysz, możesz korzystać z trojana-Chrome, który doprowadzi do zablokowania Twoich +1-ek i kont oraz dziurawego IE, który spowoduje że co pięciotysięczne wstrzyknięte iframe proxy zawali Ci komputer wirusami. ;-) To projekt oparty o zewnętrzne skrypty (co jest jego niewątpliwą wadą), ale tylko w ten sposób dało się go w miarę bezpiecznie wykonać.

Pozdrawiam, J.

Jeż - nie wnikam w korzystanie z przeglądarek, wchodzę na twój projekt pierwszy raz - opisuje swoje wrażenia. Przekonaj do tego co napisałeś zwykłego usera, który nie zastanawia się nad zamiarami Google wobec niego, bo ma to w du**e. Przedstawiam ci moją opinię, czy nie życzysz sobie zwracania uwagi na funkcjonalność twojego serwisu?

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Hicarian - oczywiście, dziękuję Ci za każdą uwagę, zarówno pozytywną, jak i negatywną. Opisałem Ci powyżej wyłącznie przyczyny, z powodu których bezwzględnie sugerujemy najpopularniejszą przeglądarkę. Mając te >90% rynku +/like w Polsce, to do nas, a nie do "maluczkich" będą się zgłaszać Klienci z reklamacjami, że im wsiąkły wszystkie kliki (m.in. stąd właśnie zabraniam korzystania z pozostałych systemów, bo przeciętny ich odtwórca

ma to w du**e

co się stanie z Waszymi stronami. Ale nie ja.

Pozdrawiam, J.

Franz - wystawiaj pozytywny. Popatrz jak to wygląda z punkty wystawiającego - rezerwuje zdobyte/kupione wcześniej punkty, chce mieć dziesiątki/setki realizacji i nie ma czasu na akceptowanie (uznaje że wszystko i tak będzie ok i w ciemno da Użytkownikom punkty). To oszczędność czasu z punktu widzenia zlecającego (i - oczywiście - z jednej strony niedogodność dla wykonującego, bo ma później punkty, ale z drugiej strony i dogodność - bo na pewno MA punkty).

W zasadzie masz rację.

Tylko denerwuje mnie fakt, że ktoś pisze "szybka weryfikacja" a na punkty trzeba czekać dwa tygodnie. Ale ludzi się naprawić nie da ;) .

Chyba znowu da się klikać w Lubię jak wyskoczy okienko potwierdzenia.

A tak swoją drogą, można zmienić nick w serwisie?

Z samego rana sprawdzimy problem; siedzieliśmy w ostatnim czasie dość długo nad systemem, przyspieszając jego działanie ok. 5-krotnie.

Pozdrawiam, J.