Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej,

Tego OpenGraph to chyba nigdy nie ogarnę.

To są zwykłe, proste znaczniki META. Napisz na support, to postaramy się Ci pomóc. Są szczegółowe helpy na FB developers, w systemie także. Nie potrafię pomóc jak nie znam adresu strony, a o tym możesz niekoniecznie chcieć pisać publicznie.

Jeśli widzę na stronie w chmurce np 2 kliknięcia, to na Fan Page'u też powinny być one widoczne.. ale nie są.

Nie. Like (z resztą tak jak +1) to zwykła tablica asocjacyjna, czyli taka, w której indeksem (tym co lajkujesz) jest nie tyle fizycznie istniejąca strona www lub fanpage, ale ciąg znaków. I na tej płaszczyźnie wszystko się musi zgadzać, czyli różne strony to np. z "www" i bez "www", domena główna i podstrona, fanpage i strona, etc.

Może to dlatego, że przycisk Like wyświetlam przy wykorzystaniu wtyczek do Wordpressa?

Bardzo możliwe że wtyczka do Wordpressa wstawia kod like na aktualną podstronę. Like na podstronę nie sumuje się z like na stronę główną, bo ich adresy są różnymi ciągami znaków.

180s na zakup ze zniżką to trochę mało... jak zobaczyłem formularz do wypełnienia (a była 125s) to się poddałem ;)

Spokojnie, liczy się czas od kliknięcia "złóż zamówienie" o ile pamiętam, w razie czego na przyszłość wydłużymy ;-). Niemniej znając życie jak by była i godzina, to ktoś napisze że wszedł na formularz w 59:30 i się przeraził. Żebyś nie był niezadowolony, specjalnie dla Ciebie generuję nowy kod: "jjarro12345" - zniżka 30% na 10 minut. Daj znać czy wykorzystałeś kod, mam nadzieję że Ci go nikt cichaczem nie podbierze. :-)

Kod promocyjny "FANCOP" został już zrealizowany przez ponad 300 osób. Zapraszam do jego wpisania - w ramach niego uzyskuje się bezpłatnie konto Active na 3 dni, 100 pkt Lubię, 100 pkt Plus oraz 30% zniżki na punkty przez 3 minuty.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna osoba, ktora mnie ignoruje...

tak wiem, ale :

Pamiętaj: możesz wystawić na giełdzie tylko i wyłącznie punkty zdobyte z kliknięć w strony promowane przez użytkowników systemu.

Tylko jak to rozumiec? punkty zdobyte przeze mnie? czy punkty zdobyte z klikniec (rowniez przez moich refow, ale nie kupione czy z kuponow)

Bo to ze cos jest technicznie mozliwe nie znaczy ze jest dozwolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najprostszym rozumieniu: 1000 lajków = 1000 kliknięć po 10pkt.

Ale pamiętaj że FB wszystkich kliknięć może Ci nie zliczyć (rzadko się zdarza, ale jednak).

Poza tym ktoś może być na tyle chamski, że po jakimś czasie "odkliknie"

Więc wychodzi, że nieco ponad 10000 punktów trzeba na to poświęcić.

Co do drugiego pytania - jak podejdziesz do tego z głową, to raczej nie - czyli zdobywaj po kilka lajków dziennie, bo jak będziesz chciał to zrobić w trzy dni to może być zonk ;) .

Może bardziej doświadczeni użytkownicy napiszą ile lajków dziennie można zdobywać bez obaw, ja od niedawna w tym siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania dotyczace map google:

- jaki link trzeba podac w "Moje strony Plus" aby przybywalo plusikow na stronie z mapka ?

- drugie pytanie czy te opinie jeszcze dzialaja pozycjonujaco, od tygodnia mam najwiecej opini w top 30 a pozycja ani drgnie

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jaki link trzeba podac w "Moje strony Plus" aby przybywalo plusikow na stronie z mapka ?

Musi być podany adres w dokładnie takiej postaci:

https://plus.google.com/123456789

Bez żadnych "http", slash na końcu, "/posts/", etc - dokładnie w tej formie jak podałem. Oczywiście numer na końcu to ID Twojej strony.

Nie plusowałem stron mapkowych (od integracji Maps z Plus zrobiliśmy zaledwie parę kampanii i samymi opiniami). Strony firmowe Google - już tak, i plusy wchodzą bez wyjątku i się nie zerują w chmurce.

drugie pytanie czy te opinie jeszcze dzialaja pozycjonujaco, od tygodnia mam najwiecej opini w top 30 a pozycja ani drgnie

Aż bym się chętnie temu przyjrzał - na parę stron które mam na "biurku" (każda nowo stworzona), wszystkie miały do 2 tygodni weryfikację adresu pocztówką, potem standardowo przez 3-14 dni wizytówka była "wisiała" niekompletna (np. brak zdjęć, czy części treści, mimo ich dodania), a po dodaniu 20-50 opinii pozycja każdej strony w top5. Żadna strona znacząco nie spadła, choć widać coś na kształt fresh site bonus (jak dodasz 40-50 opinii, to masz najpierw jesteś top3, a po miesiącu potem top5). W każdym wypadku, dodanie 40-50 opinii wypychało wizytówkę do top5 (oczywiście - bez cudów, jak ktoś jest bardzo daleko od centrum, albo ma niepowiązaną stronę, to i opiniami się nie przeciągnie).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ap_seo: wstrzymywałem się z odpowiedzią na Twoje pytanie, dopóki zmiany o których napisał faceplus_dev nie będą wprowadzone. Teraz bez przeszkód możecie sprzedawać punkty na rozszerzonych zasadach - jak w informacji podanej post wyżej.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem ciekawy czy faceplus zamierza coś zrobić w kierunku google +1 tzn. chodzi mi o to czy będzie więcej kliknięć w strony. Wykupiłem konto busines i dalej jest kiszka - 1 do 2 klików dziennie, z których wchodzi czasami 1 więc skuteczność marniutka. A może to już koniec faceplusa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy pełną parą, jak to w IT. Klikacze za zarobione na punktach pieniądze wylecieli do ciepłych krajów i musimy na nich poczekać. :-)

Prace praktycznie zakończyliśmy, pozostaje nam dokończyć zaplanowane tłumaczenia. :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. A poważniej - oczywiście rozumiem co masz na myśli i mamy parę pomysłów na to rozwiązanie, ale to wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności