Skocz do zawartości

Katalog NetBe - moderowany katalog stron www


NetBe

Rekomendowane odpowiedzi

Po uwzględnieniu za i przeciw, ilość znaków została zmniejszona do 400. To jest ostateczna ilość i nie zostanie już zmniejszona :D

Co do PR, potrzebuje Back Linków więc nowe/słabe strony muszą coś dać od siebie za wpis, z czasem limit będzie podnoszony.

Ps. kliknął ktoś +1 google ? mam wrażenie że coś to źle działa.

Masz stronę, to ją dodaj do katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie katalogi omijam szerokim łukiem. Czym różni się dobra strona z pr=0 od tej z pr=1? Nic nie znaczącym wyznacznikiem? Była już dyskusja na ten temat na PiO. A jeżeli chcesz zdobyć back linki, to podlinkuj katalog, a nie na gotowe. No ale, to tylko moje, nic nie znaczące zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że wiem co to spam. W tym momencie Twoje posty (tak, tak - wiem, moje też) można uznać jako SPAM, gdyż nie dotyczą one głównego wątku dyskusji (czyt. twojego katalogu), tylko walnąłeś post reklamujący zupełnie inny, niepowiązany system, w dodatku z reflinkiem. Tak więc to raczej nie jest dyskusja o temacie wątku. Dobra, EOT.

#post niżej: jestem typem człowieka, który nie tylko krytykuje innych, ale i potrafi krytykować siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności