Skocz do zawartości

Zaczęło się: +1 w wynikach wyszukiwania


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a gdzie sie da zobaczyć kto głosował na jaką stronę oraz jak można podejrzeć na jakie strony ja głosowałem ?

pisze tak "Twój profil i +1-ki będą publicznie widoczne w wyszukiwarce, reklamach i innych miejscach w sieci."

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi nasza klasa normalnie :

Włącz – zezwalaj firmie Google na używanie moich +1-ek i innych informacji z profilu do personalizowania zawartości i reklam w witrynach innych niż Google. Odwiedzając takie witryny, będę mógł widzieć +1-ki osób, które znam.

[b]Jan Kowalski i Anna Nowak dali +1. Kliknij, aby też dodać +1.[/b]


Wyłącz – nie zezwalaj firmie Google na używanie moich +1-ek i innych informacji z profilu do personalizowania zawartości i reklam w witrynach innych niż Google. Odwiedzając takie witryny, nie będę widzieć +1-ek osób, które znam.
[b]73 osoby dały +1. Kliknij, aby też dać +1.[/b]

Tam też coś takiego było, że jak zezwoliłem to widziałem kto mnie odwiedzał ale inni również. Jak nie to ani ja nie wiedziałem ani inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też coś takiego było, że jak zezwoliłem to widziałem kto mnie odwiedzał ale inni również. Jak nie to ani ja nie wiedziałem ani inni

I co w związku z tym? Chciałbyś podglądać innych, ale nie dawać podglądać siebie? No ja myślałem, że albo się z czegoś korzysta, albo nie, przecież dlatego masz wybór :)

Swoją drogą mam nadzieję, że w końcu może to +1 przyćmi ten idiotyczny obłęd na "lubię to", bo już mnie osłabia to wciskanie facebooka gdzie się tylko da. Niedługo człowiek bez profilu na FB nie będzie mógł wyjść z domu.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też coś takiego było, że jak zezwoliłem to widziałem kto mnie odwiedzał ale inni również. Jak nie to ani ja nie wiedziałem ani inni

I co w związku z tym? Chciałbyś podglądać innych, ale nie dawać podglądać siebie? No ja myślałem, że albo się z czegoś korzysta, albo nie, przecież dlatego masz wybór :D

Zwracam uwagę tylko i wyłącznie na podobieństwo do naszej klasy. Dla mnie to jakaś głupota. Zacznie się wysyp kółek wzajemnej adoracji oczywiście na siłe zintegrowanej z androidem. Po prostu następna kiła. Widać, że fejsbok przejął troche rynku reklam i guugiel pozazdrościł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominico, to raczej normalne i zrozumiałe jest :D

A odnośnie tematu - fajnie, że +1 już działa w wersji PL. Zobaczymy jak się to rozwinie.

Pozdrawiam!

Top-Tools.pl - sklep internetowy - spawarki transformatorowe MMA, inwertorowe TIG, półautomatyczne MIG, MAG, FCAW, prostowniki akumulatorowe, elektronarzędzia, przyłbice, elektrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej skorzystali by na tym spamerzy niż normalni użytkownicy

W AdSense potrafią wyłapywać sztuczne kliknięcia, więc dadzą radę i w +1. Nie na darmo dodaje się go ładując zewnętrzny JS do kodu, chociaż sam popup z +1 mógłby być wykonany znacznie prościej.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AdSense potrafią wyłapywać sztuczne kliknięcia, więc dadzą radę i w +1.
Każda kontrola kliknięć to koszt pracy komputerów. W AdSense chodzi o spore pieniądze i tam jest to uzasadnione (ponoszenie tych kosztów), ale czy przy +1 tak będzie?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy przy +1 tak będzie?

Może zliczanie fałszywych kliknięć będzie dla nich faktycznie nieopłacalne i nietrafnie zaproponowałem takie rozwiązanie, niemniej jest masa innych możliwość bazowania na danych otrzymywanych dzięki +1, stąd nie zgodzę się z twierdzeniem iż:

nigdy nie będzie to miało żadnego realnego znaczenia

Kliknięcie nie musi mieć bezpośredniego wpływu na pozycje ale samo pobranie skryptu daje pewien obraz dotyczący ruchu na stronie (czym jest załadowanie skryptu z refererem domena/adres jeśli nie unikalną odwiedzeną witryny?). Pokrywają coraz większą część stron internetowych swoimi zabawkami (toolbar, adsense, analytics etc.) i tym samym wiedzą więcej o internecie oraz internautach oraz ich zachowaniach; także pojedynczych osób, dlatego prosto można sprawdzić czy osoba odwiedzająca stronę i klikająca +1 odwiedzała też inne strony oraz jak często "poleca je", tym samym wyłapując mniej sprytne boty. Bardziej zaawansowanych nie ma sensu gdyż zysk z ich utworzenia pewnie nie będzie opłacalny (jeśli dane o ruchu/+1 byłyby jednym z setek czynników mających wpływ na pozycję).

Idąc dalej, +1 mogą wykorzystać jako jedno z uzasadnień nagłego przyrostu linków: "OK są jest masa linków nagle ale w społecznościach też coś się dzieje związanego z tą stroną" albo po prostu zaoszczędzić dzięki niemu czas poświęcany poszukiwaniu nowych stron do indeksacji - pierwsze kliknięcie +1 na niezaindeksowanej stronie może informować gbota iż warto ją odwiedzić.

Jak napisałem - zastosowań może być sporo, dlatego sądzię iż +1 będzie miało - mniej lub bardziej bezpośredni - wpływ na pozycję ale przyznaję, że nie muszą bawić się w zaawansowane zliczanie fałszywych kliknięć.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności