Jump to content

Namo

Forumowicze
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Namo

 • Birthday 03/20/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://namo.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/namopl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bosana 5

Recent Profile Visitors

3,765 profile views
 1. Na swoim koncie FB mam kilkanaście stron a tylko kilkoma mogę dołączać do grup. Te którymi mogę nie różnią się niczym pozostałych. Czy ktoś wie w jaki sposób ustawić fanpage aby znalazł się na liście stron do wyboru przy dołączaniu do grupy?
 2. Nie dostałeś kasy bo zachowałeś się jak .... Nie przestane pisać na forum bo Ty sobie tego życzysz. Twoje ględzenie nie robi na mnie wrażenia. Wszyscy którym wtedy nie doszły licencje dostali zwrot kasy (popytaj). Tylko Ty nie dostałeś zwrotu bo jesteś cwaniak. Cwaniaków trzeba tępić i rżnąć ich na kasę. Na dowód tego że jesteś cwaniak i zachowujesz się jak pitka świadczy Twoja stopka. P.S. odnośnie stopki Dzięki za linki z twoich "Postów: 661"
 3. Wie ktoś może gdzie zgłasza się wulgarne, niecenzuralne podpowiedzi w "Hasła pokrewne"?
 4. www.google.com/webmasters/tools/crawl-access?hl=pl&siteUrl=http://www.jasielskie.org.pl/
 5. Wystarczy w robots.txt User-agent: * Allow: / #Sitemap files Sitemap: http://www.jasielskie.org.pl/sitemap.xml
 6. @nrm, nie zależy mi na ruchu z google @vanvar, co?
 7. Już nawet zaczęli mnie naśladować fastload.pl :-)
 8. Od jakiegoś czasu Gogole "Hasła pokrewne:" w ilości dwóch sztuk pokazuje na samej górze wyników wyszukiwania. Skąd bierze się ich zawartość? Jak wpływać na te dwie "sugestie" aby wyświetlały się zamierzone?
 9. Mam z partnera zarejestrowanego z refa 10%, będę wdzięczny jak zarobisz 5000 na miecha a pobieraczek odpali mi 10% z Twoich zarobków. partner.pobieraczek.pl/pp?id=13026b04b4aa3eb2bb08ab910d726e9a Potrzebujesz porady to pisz: mail: zych@namo.pl gTalk: namo.studio@gmail.com gg: 1727110
 10. Nakładkę dostajesz na zasadzie że możesz linkować do megaload ze swoim id na końcu url. Ten jest mój: ...-def.html Ten np. Twój: -abc.html Będziesz mógł tworzyć: megaload.pl/pobierz_Dowolna+nazwa+pliku-0-def.html Rejestracje będą liczyły się na Twoje konto. Wyślij mi na maila (zych@namo.pl) adres którym zarejestrowałeś się w pp. abym potwierdził u admina że "jesteś mój".
 11. W tym przypadku zajmujesz się rozpowszechnianiem nielegalnego oprogramowania. Żeby robić upload musisz mieć kradzione materiały na kompie. Nie dzięki, postoję.
 12. Tutaj masz takie rozwiązanie gotowe: www.atomsms.pl/opisy/sms-download/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy