Jump to content

grupowa zmiana rozmiaru i formatu zdjęć

Recommended Posts

Poszukuję programu, najlepiej prostego w obsłudze i PL ale to nie warunek, który pomoże mi zmienić z automatu większą ilość zdjęć, zapisanych w formacie Tiff na JPG. Program musi dawać możliwość ustalenia rozmiaru zdjęcia tj. wysokości i szerokości. I teraz najważniejszy warunek - program musi zapewniać wysoką jakość skompresowanych zdjęć w JPG - testowałem kilka programów, które dają możliwość zapisu zdjęć w JPG i byłą widoczna różnica w jakości i wadze plików. Dotychczas korzystałem u kolegi z Adobe Photoshop dlatego, że pliki po zamianie formatu na JPG i zapisaniu mało ważyły a przy tym zdjęcia dużo lepiej wyglądały niż zapisane w innych programach. Szukam więc takiego programu, który mi łatwo i szybko przerobi te zdjęcia, zapewniając wysoką jakość przy niewielkiej wadze.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

SNS resizer - Autor duży nacisk położył na świetne wyostrzanie małych formatów (zdjęcia)

FastStone Photo Resizer - kombajnik do zmniejszania

Doczytałem ten warunek: coś małego a'le Photoshop

:)

Edited by Toffic

Fotografia to świetne hobby - to trzyma mnie przy życiu
FOTOseoPL - tematyczny katalog dobrych stron o fotografii

irfanview - proste narzedzie, ale o ile pamietam jakość chyba nie zawsze była zbyt dobra. Przetestuj. Wciskasz chyba ctrl +b i hurtowo jedziesz.

Pozdr

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png