Skocz do zawartości

Dodawarka do SeoKatalogów


straseusz

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt żyje powolnym życiem :D

Co do dodatku - w momencie pisania tego co wkleił gyver, miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim.

Natomiast, na ten moment praktycznie nikt nie ma uwag co do samego działania seocat'a, poza grupowaniem projektów. Wszystko działa jak powinno ;)

To nie jest tak, że "olałem" projekt - support ciągle żyje, problemy rozwiązuję na bieżąco. Aczkolwiek ostatnio więcej wyjaśniam jak usuwać wpisy a nie dodawać :D

Postaram się aby obiecany update wyszedł w ciągu miesiąca. Przepraszam wszystkich oczekujących za opóźnienia, aczkolwiek myślę, że nie ma takich zbyt wielu ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Darku, pamiętaj jeszcze koniecznie o lepszym zarządzaniu wordpressami, tak, jak napisałem powyżej bo z sortowaniem trochę lipa. Soft ma potencjał, więc dopóki Ci się opłaca to kontynuuj ;) ... BTW z ciekawości z jakich skryptów ludzie usuwają wpisy? Jak z seokatalogów, to SEO staje na głowie - zostanie w ogóle jakiś skrypt niepłatny do którego można w miarę bezpiecznie dodawać opróćz WP?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim

Chyba domyślam się o co Ci chodzi ;)

Moim zdaniem szkoda, bo Twój produkt bije konkurencję jeżeli chodzi o skuteczność.

Potwierdza mi się to na tych samych bazach.

Nawet, jeżeli podobne funkcje ma konkurencja, to myślę że warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim

Chyba domyślam się o co Ci chodzi ;)

Moim zdaniem szkoda, bo Twój produkt bije konkurencję jeżeli chodzi o skuteczność.

Potwierdza mi się to na tych samych bazach.

Nawet, jeżeli podobne funkcje ma konkurencja, to myślę że warto :)

Również uważam, że san ma rację....

Darku warto wystartować z tym co planowałeś!

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak się nie usunie projektu, który został już dodany do wszystkich katalogów z grupy, to cron będzie go dalej wywoływał?

Mam kilka projektów które mają już "Pozostało" = 0 i jak patrzę ręcznie crona to jest "Zakonczono proces dodawania lub baza jest pusta"

I drugie moje pytanie, czy ustawienie:

"Ilość na dzień:(tylko dla crona):"

Oznacza, że tyle razy ma SEOCAT dodać do katalogu dany projekt, czy tyle prób dodania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

przed chwilą został wysłany update.

Jeśli ktoś nie otrzymał - proszę sprawdzić "spam".

Jeśli i tam pusto ;) proszę o informację.

Zmiany dotyczą:

dla wszystkich

- paginacja projektów w php(po 100 na stronę, szybsze ładowanie)

- poprawione pobieranie adresów stron z bazy poprzez(katalogi->pobierz login hasło)

- losowanie adresów url z projektu(nie 1 adres dla całego projektu, a dowolna ilość dla danego pola)

dla wersji pro

- poprawiona rejestracja wordpress

- poprawione dodawanie wordpress(obsługa najnowszego wordpress, poprawa zapisu cookies, dodatkowe 2 próby dodania wpisu - większa skuteczność)

I wiele więcej drobnostek o czym po prostu zapomniałem przez ten czas, zdarzało się że wykonywałem jakąś poprawkę dla kogoś i tylko ta osoba otrzymywała zamienione pliki. W tym updacie jest to wszystko razem.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się problemy z wysyłką "hurtową", dostałem masę zwrotów o wpadnięciu w "spam", dlatego też część osób mogła nie otrzymać paczki - ALE do nich już leci wysyłka ustawiona z opóźnieniem(czyli co godzina x maili). Dzisiaj do ok. 12:00 każdy powinien otrzymać email, jeśli nie - wtedy proszę pisać.

san -> masz rację, wiele osób używa go do tego celu dlatego pojawiły się przykłady gdzie jeszcze były problemy i to zostało poprawione ;)

[EDYCJA]Jako że dostałem kolejne pytanie o to samo:

SEOCAT MA OPCJĘ usuwania wpisów w seokatalogach DOSTĘPNĄ PO ZAZNACZENIU "SEOKATALOG"(dla wersji plus i pro).

Nie istnieje wersja gdzie nie ma takiej opcji.

Jak usuwać wpisy ? Zaznaczamy "seokatalog"(wersja plus i pro) i na samym dole pojawi się opcja usuwania jako administrator lub jako zwykly user(zwykły user - musi najpierw założyć i aktywować konto z którego dodawał wpisy, musi być ten sam email, oczywiście można to zrobić SEOCAT'em).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale mi ten upgrade trochę porozwalał projekty - poginęły nazwy projektów i rozjechały w środku. Póki co zrobiłem downgrade na 2.4 ;). A jeśli chcę dodawać jeden adres, to jak go wpisać w projekcie? Z https:// czy bez nie przyjmuje, tylko chce zsynonimizowany - nie lepiej żeby to była opcja?

Popraw też minitutorial w projekcie, bo "byk na byku" w tekście siedzi ;) wiem, wiem.... humanista ze mnie :), ale po oczach daje...

Przy okazji pytanie - przy postowaniu do WP link w treści lepiej w formacie czy <a href>, czy też nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen -> dokładnie jak napisał max, jeśli masz "porozwalane" projekty uruchom base.php

A o co chodzi z tym: "

Popraw też minitutorial w projekcie, bo "byk na byku" w tekście siedzi ;) wiem, wiem.... humanista ze mnie :), ale po oczach daje...

to nie mam pojęcia co jest nie tak ?

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej :) odgrzewam nieco temat - działam na wersji SEOCAT V2.4.4 PLUS&PRO ( z wyboru, bo ostatni upgrade do mnie nie przemówił ;) ) i widzę, że coraz gorzej wygląda dodawanie do precli - nie idzie o ilość czy prędkość, tylko o to że soft często mi się wiesza "robiąc" listę. Zależności nie ma żadnych, raz przeleci cała listę, czasem zatrzyma się raz, czasem więcej razy, co trochę wkurza bo jak zaplanuję pracę i mniej więcej wiem, kiedy powinien skończyć, to akurat okazuje się że stanął po kilkunastu dodaniach i jestem w plecy... Dzieje się to tylko przy wordpressach, przy seokatalogach jest ok, nie wiem jak z innymi skryptami, bo używam SC tylko do tych dwóch :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen -> nie ma takiej opcji, sieje seocatem listy po od 500k do 1 miliona i nie mam żadnych problemów - vps włączony non stop przez np. tydzień(windows).

Podejrzewaml, że ładujesz za duże listy jak na swój "sprzęt" komputerowy, innej opcji nie ma ;)

Mała uwaga dla wszystkich którzy piszą do mnie na maila - jeśli nie odpisałem w ciągu 48h, proszę o informację na priv na pio. Ostatnio często filtry antyspamowe wrzucają mi meile w spam a spam sprawdzam śednio co miesiąc...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie(a być może i Panie), zmusiliście mnie do odkopania tego zacnego tematu :D

"LICENCJA NIEPRAWIDŁOWA, WYGASŁA..." - jeśli macie taki komunikat proszę czytać poniższe rozwiązanie.

Zgodnie z tym co pisałem jakieś 3 miesiące temu, ZMIENIŁY SIĘ SERWERY LICENCYJNE. W związku z tym, proszę o wgranie wszystkich poprawek PO KOLEI, dochodząc do 2.5(ostatnia). PROPONUJĘ TAKŻE ZROBIĆ KOPIĘ BAZY przed wgrywaniem updatów. Nie zapominamy uruchamiać pliku base.php(nie w każdej paczce aktualizacyjnej jest).

Jeśli ktoś nie otrzymał poprawek(w co wątpię) proszę pisac na mój email bok@....

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dokonaniu wszystkich aktualizacji, Seocat zaczyna dodawać wpisy są widoczne, ale podczas dodawania wyskakują błędy:
Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home2/domena/public_html/domenaseocat/function.php on line 0

Szukasz miejsca na odpoczynek sprawdź co znajdziesz w Gródku nad Dunajcem na:  domki-grodek.pl

Materiały edukacyjne korepetycjenowysacz.edu.pl naprawa komputerów, dyski twarde, arytmetyka komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności