Jump to content
Sign in to follow this  
fungi

Było a nima :>

Recommended Posts

Mój problem jest dość złożony, przynajmniej tak mi się wydaje. Moja strona działa w niewielkiej miejscowości i to właśnie sitemap jest dla mnie głównym źródłem odwiedzin. Byłem na pierwszym miejscu (jeszcze za czasów, kiedy miałem darmową domenę (co.cc)). Kiedyś konkurencja postanowiła wykonać krecią robotę, i usługodawca co.cc zamknął mi ją. Pomimo to, strona utrzymywała się na 3-cim miejscu w sitemap. Jakiś czas temu kupiłem domenę z końcówką .pl i zrobiłem przekierowanie, postawiłem serwis (który działa bardzo dobrze). Zacząłem go pozycjonować metodami standartowymi, oraz chciałem wrócić na pierwsze miejsce w sitemapach. Musiałem niestety poprosić o PIN, który przyszedł do mnie po 3-ch tygodniach. Przez ten cały czas, strona wisiała bez adresu www na 3-cim miejscu. Po otrzymaniu PIN-u zmieniłem adres na nowy z końcówką .pl i tak strona wisiała na 3-cim miejscu (z nowym adresem) przez jakieś 3h. Potem zniknęła. Teraz strony nie ma w wyszukiwaniach sitemapu wogóle. Czy ktoś może wiedzieć dlaczego tak się stało? Czy należy po prostu poczekać kilka dni, aby sytuacja się ustabilizowała i znowu się pojawię? Jak na moją działalność, staram się wpisywać sporo treści na stronie (na pewno sporo więcej jak konkurencja).

strona "www.wieliczkataxi.pl"

wyszukiwana fraza "taxi wieliczka"

Jakieś spostrzeżenia i uwagi mile widziane!

Pozdrawiam.

:)

Ja nie rozumiem co to znaczy wisieć w sitemapach.

Masz prostą frazę. Wystarczy że dodasz ją do seokatalogów i po sprawie.

Dodaj jeszcze stronę do Google maps. A jak posiadasz dostęp do starej domeny to zrób z niej 301 na nową domenę.

Za 2 tygodnie masz TOP1.

Edited by tjay99

Przepisy kulinarne - proste i smaczne!

Ja nie rozumiem co to znaczy wisieć w sitemapach.

Koledze chodziło chyba o Miejsca Google.

Za 2 tygodnie masz TOP1.

Skąd taka pewność, skoro nie podano frazy ?

Pozdrawiam

strona "www.wieliczkataxi.pl"

wyszukiwana fraza "taxi wieliczka"

Z czytania ze zrozumieniem ta pewność ;)

A po za tym to zdanie trochę uogólniłem chcąc go zmobilizować do pracy ;)

Edited by tjay99

Przepisy kulinarne - proste i smaczne!

Pomylies terminy sitemap - jest to spis wszystkich podstron Twojej strony (jest to podstrona na Twojej stronie gdzie zamieszczasz linki do wszystkich stron swojego serwisu - taki spis tresci).

To o czym piszesz to chodzi Ci zapewne o Miejsca Google, czyli pozycje wyswietlane w Google z map Google.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

To o czym piszesz to chodzi Ci zapewne o Miejsca Google, czyli pozycje wyswietlane w Google z map Google.

Mea Culpa - chodzi o miejsca google - stąd zniknąłem.

301 zrobic nie mogę. (niestety).

Do katalogow i precli strone dodaje.

Chyba po prostu musze czekac.

PS. Dostaję taki oto komunikat:

"Aktualnie nie obsługujemy lokalizacji "

Pozdrawiam.

Edited by fungi