Skocz do zawartości

Wstawianie obrazków do Flasha?


tw20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w 5, ale poszukaj magicznej rozdzki,  mozna nia wycinac piksele i podobnym zakresie kolorow, w tym przypadku biale tlo.

107401[/snapback]

Dzięki. Ale magiczna różdżka pomaga tylko wtedy jak sam sobie coś narysuje we flashu a jak wklejam jakis obrazek to on tak jakby jest nad tą płaszczyzną na którje sie rysuje...i nie moge nic z niego wyciąć:/ Nie wiem co mam zrobic...:D

Moze da sie go jakoś połączyc z tłem...

Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Directorze przy imporcie mozna ustawic transparentny kolor. Ale zdaje sie musi to byc bialy. We fleszu pewnie podobnie.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym celu eksportuj kule [grafikę] w photoshopie jako png-24 z transparentnym kolorem tła.... Potem standardowo importujesz grafikę do flasha... i to wszystko.

Demo Flash

Nie ma z tym żadnego problemu :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności