Skocz do zawartości

tematyka reklam


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

google pokazuje reklamy o całkiem innej tematyce niż strona.czekam już kilka dni i nic.strona jest nowa.Na początku reklamy były ok potem coś się popsuło.czy mogę jakoś zresetować tą tematykę ? gdzie google zapisuję tematykę strony - bo na początku było poprawnie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To może tematykę masz niszową

Wypociłem z wielkim trudem niedawno dwie lamerskie stronki w dość popularnych tematach, wstawiłem reklamy i dodałem linki i zacieram moje spocone, drżące z chciwości łapki oczekując na kasę. I co ? I jajco. Z początku pojawiały się reklamy raczej BezSens niż AdSense po pewnym czasie (jak jedna powędrowała w górę) to się poprawiło ale i tak pojawia się w kółko jedna i ta sama (zamiast kilku) a czasem i druga reklama a czasem coś zupełnie nie na temat. Na drugiej stronce jeszcze gorzej u nielicznej konkurencji też dość często pojawiają się reklamy bez sensu. Powód prosty, brak reklamodawców w niektórych tematach. Te buttony Zdobądz reklamy... to naprawdę przedwczesny w naszych warunkach pomysł.

Ile osób umieszczających reklamy "z łapanki" dojdzie w rozsądnym czasie do 100$ a ilu się zniechęci dochodami rzędu od centów do 1-2$ miesięcznie i zrezygnuje z tego. Sądzę że tych drugich będzie znacznie więcej. To mi już pachnie jakimiś piramidami tyle że ogniwa pośrednie niewiele zarobią.

Nigdy nie złożyłem kompa. Nigdy nie napisałem ani linijki kodu w C,C++, Pascalu, Visual Basicu...Nigdy nie zrobiłem poprawnej stronki w HTMLu.
Pomimo tego mam dobre samopoczucie i jestem z siebie dumny ;) Tylko tutaj tak tanio papier ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google pokazuje reklamy o całkiem innej tematyce niż strona.czekam już kilka dni i nic.strona jest nowa.Na początku reklamy były ok potem coś się popsuło.czy mogę jakoś zresetować tą tematykę ? gdzie google zapisuję tematykę strony - bo na początku było poprawnie ?!

A próbowałeś targetować sekcje? Poczytaj: https://adsense.curtweber.pl/targetowanie-sekcji-w-adsense/

Z tym, że zmiany mogą być widoczne nawet po kilku dniach, ale zazwyczaj przynoszą porządany efekt.

A jeśli można jeszcze wiedzieć jaka to strona i o jakiej tematyce...

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności