Skocz do zawartości

sytemy linkujące...


gamblers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukalem i szukalem i cos tam znalazlem:P ale... mam kilka pytan odnosnie sytemow wymany linkow STALYCH... tzn... ktory jest najlepszy, ktorego uzywac, ktory daje jakies efekty? tzn. uzywalem link-vault... no ale miałem problem z polskimi znakami.... tzn.. we frazach jakie pozycjonuje było np. pośrednictwo... no to mi jakies krzaki wyskakiwaly... da sie w L-V polskie znaki normalnie wyswietlac?

jesli chodzi o polskie to jest wogole sens sie w to bawic? czy to wiecej szkodzi niz pomaga...

czytalem o linkujpro... no ale... patrze same problemy tam sa:P ciagle cos nie dziala:|

w sumie niektore frazy sa ciezkie do pozycjonowania duza konkurencja ;/ konkurencja patrze uzywa roznych takich cudow:P to jakie ja mam szanse bez tych systemow?:|

z kolei link-vault sie wycfanil:P i wlasnie patrze ze mi odrzucil katalogi:P ale to nie dmoz:P tylko regularny zwykly katalog stron, zadna kopia:P no nie do mozliwosci normalnie....

to wiec jakim systemem sie bawic dla polskich stron a jakim dla zagranicznych?

Polecam https://transkrypcje24.pl - zleć nam wykonywanie swoich transkrypcji z nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy wymiany linków statycznych jak LV czy linkupro są wg. mnie lepsze, bo po pierwsze masz podgląd gdzie jest Twój linka po drugie coraz częściej mówi się, że systemy rotacyjne mają odejśc do lamusa.

107080[/snapback]

mf... to mile ze odpisales.... ale :hi: nie o to pytalem:P chyba nie przeczytales mojego posta:P ja pytalem tylko o systemy wymiany linkow stalych:P rotacyjnych woogole nie biore pod uwage;)

Polecam https://transkrypcje24.pl - zleć nam wykonywanie swoich transkrypcji z nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności