Skocz do zawartości

Jak to rozwiązać...


krzysiek_web

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę i myślę i nic nie mogę wymyślić poczciwego...

Otóż mam taki swój kreator szablonów.

User wybiera kolor szablonu (css) i swój banner z dostępnej puli.

Wpisuje w formularzu pewien tekst i on się pojawia na bannerze w szablonie po zakończeniu generowania pokazuje się podgląd owego generowanego szablonu a pod nim kod który wklejając do allegro na aukcje zostanie mu wczytany. (obrazki zczytywane z mojego hosta)

Taki kreator szablonów aukcji.

I teraz pytanie... jak np. ktoś nie wykupi dalszego płatnego użytkowania kreatora jak zablokować taki szablon jak już jest wgrany do allegro?

Jakieś pomysły?

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależnie w jaki sposób hostingujesz obrazki, jeżeli baner po zmodyfikowaniu otrzymuje unikalna nazwę,nr i td to wtedy usuwasz z hostingu konkretny baner i koniec. Innym rozwiązanie mogło bo być utworzenie serwera co sprawdza licencji, wtedy każdy szablon musiał by mieć jakiś unikalny ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności