Skocz do zawartości

google w stat.pl :)


franckey

Rekomendowane odpowiedzi

wchodzę sobie na https://ranking.stat.pl i w pasku mignęło mi połączenie z Google Analitics... no i rzeczywiście, serwis ranking.stat.pl podłączony jest pod Goolga :-)

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma sens sugerowanie się numerem skryptu, to znaczy że podłączyli Urchina dość wcześnie. Trudno się dziwić, że testują GA. Jednak nie sposób się nie dziwić, że testują na swoich stronach... choć pewnie konwersji ze stat.pl nie mierzą z GA ;)

Gdy G kupowało Urchina pozycnołem się odpowiednio i pamiętam, że często łapałem referery Gemiusa i paru innych polskich szych, więc pojawienie się GA z pewnością ich nie zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności