Skocz do zawartości

nowy katalog qlweb


xylaz

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ciekawe. Hmm of.pl ma bazę danych? Mi się wydawało, że nie ma. No i potwierdza się to co pisałem tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...15entry106912

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny qlweb i to jeszcze na dramowym serwerze
Świetnie, powtórzyłeś to co sam już napisałem. Jeszcze zrozumiałbym gdybyś podał sensowne argumenty, a tak niczemu to nie służy.
No i potwierdza się to co pisałem tutaj
Hmm, ostatnio chyba panuje moda na pisanie półsłówkami. Nie wiem czy jest to spowodowane niepewnością czy brakiem chęci pomocy ale jakiś powód musi być.

Co się potwierdza? Że serwery of.pl to największe badziewie w internecie? Proszę podać argumenty. Że każdy zakłada katalogi na tym samym IP? (czyli na serwerach of.pl)? Proszę o przykłady. Że strony są niezaindeksowane? Trudno się dziwić jeśli katalog ma 1 dzień. Proszę podawać jakieś sensowne argumenty, chętnie przyjmę je do wiadomości, zdejmę katalog z serwera i po płaczu.

shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtorzenie faktu ze katalog jest na darmowym serwerze zwiazane jest z tym ze teraz katalog jest a jutro nie ma , urosnie ci bazka zaczna sie pady ect .Sam mam qlweba ale pod domenka i nie na darmowych szmelcach jak juz pisalem gdzies o katalogach to połowa z tych zakladanych hurtowo zniknie bardzo szybko i ten twój sie do nich zalicza , tak wyglada moje zdanie . I nie traktuj tego jak atak na twoja osobe ale zwrocenie uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuje tego jako ataku, bardzo dobrze ze ktos zwraca uwagę. Wiem o tym że strony na darmowych kontach mogą zniknąć z dnia na dzień, ale nie na wszystkich darmowych kontach jest to regułą. Czy ktoś widział żeby kiedyś bez powodu zniknela strona np z darmowego konta republiki? Ja nie widziałem. Na of.pl zalozylem pierwszą stronę dokladnie rok temu, stronę pozniej przenioslem na prywatny serwer i tej na of.pl przestalem uzywac (nikt jej nie odwiedza). Mimo to strona jest zawsze dostępna, szybko się ładuje, nie ma reklam, ftp dobrze działa itp. Dlatego uznalem że można skorzystać z takiego serwera. Co prawda baza jest na innym serwerze, ale bazę można archiwizować. Jeśli strona kiedyś zniknie to wpisy nie przepadną. Gdy dodaję strony do czyjegoś katalogu na opłaconym hostingu/domenie wcale nie mam pewności czy właściciel dokona opłat w przyszłym miesiącu i strona nagle nie zniknie, albo czy archiwizuje dane i nie przepadną one w wyniku błędu. Mimo to nie narzekam z tego powodu, bo co mogę stracić w związku z tym? 5 kliknięć?

Teraz narzeka się na to, że powstaje dużo katalogów i na to, że ci co je zakładają idą na łatwiznę. Większość osób narzekających jeśli nie wszystkie, posiadają katalogi na darmowych skryptach, więc nie powinni odzywać się w sprawie chodzenia na łatwiznę bo sami nie zainwestowali czasu lub pieniędzy w sam katalog, tylko poszli na łatwiznę. Ale wyraźnie boli ich, że ktoś zrobił to samo tylko mniejszym nakładem kosztów (nie mam na myśli Ciebie), tak właśnie myślę o narzekaniu bez argumentów, dla zasady.

shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Już argumentuję, pewnego długo czasu byłem na bieżąco z darmowymi kontami, bo często musiałem je zmieniać. I podam przykład. Ostatni pojawił się darmowy serwer haa (gaa.pl) no i co za tym poszło pojawiły się tak katalogi, dodałem kilkanaście stron, pad serwera. Dobra wpisy dodaję znów. I znów powtórka z rozrywki. A co do katalogu, to ma on więcej zindeksowanych stron 404.

Może to tylko wyjątek, ktorego Ci nie życzę.

I proszę, nie obrażaj niektórych katalogów, bo to wg. Ciebie jest "to samo" nie których kosztowało sporo pracy, i ich katalogi teraz jakoś wygladają. I to, że katalog jest na płatnym serwerze, oznacza przeważnie to, iż na tym katalog mu zależy, i zagladnie tam przynajmniej raz w tygodniu i wyrzuci "śmieci".

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności