Skocz do zawartości

[prywata] Programisci C++


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw dalem w ogloszeniach ale pozwole sobie napisac tutaj.

Ostatnio w Krakowie jakis gigant - nie pamietam nazwy - dosyc znana firma - zatrudnila ponad 800 programistow C++

Firma w ktorej pracuje bazuje na C++ (oprogramowanie dla transportu) i juz brakuje ludzi do pracy, normalnie masakra a jeszcze ludzie tez przechodza do tego giganta, dalem ogloszenie gdzie sie dalo i 0 - zero - odzewu, stala praca dobre wynagrodzenie i nie ma chetnych (jak ktos powie ze w Polsce bezrobocie to ma w leb :) )

i tutaj moja prywata - jak znacie kogos, lub kogos kto zna kogos z Krakowa lub okolic - dajcie znac na PW - pilnie poszukuje programistow C++

sory za wykorzystanie forum w tym celu :rotfl:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - poszlo do pracy 800 programistow :) - o tej firmie juz sie od dawna slyszalo, nie wiem kurcze jak sie nazywa - wypadlo mi z glowy  :)

to Motorola (ew. Intel)

z liczba zatrudnionych pracownikow to prawda.

gdy juz zabraklo ludzi z Krakowa, to szukali w calej PL, poprzez prase, i ogloszenia typu: niezla laska w bieliznie proponuje "analizowanie kodu" :hi: z firmy gdzie pracuje 3 ludzi poszlo do nich (co oznacza przeprowadzke z jednego konca polski na drugi i mase innych zmian).

Wroclaw i Krakow kroluja jesli chodzi o inwestorow i potencjal technologiczny. niedlugo dogoni ich Lodz - maja ambitne plany :)

"Lubię samochody i znam się na koniach mechanicznych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambitne, nie ambitne - molochy wykoncza male i srednie firmy zabierajac nam ludzi do pracy :hi: To chyba wlasnie ktoras z tych firm.

Fajnie ze tworza porzadne miejsca pracy - bo praca u nich to nie praca w biedronce - ale stosuja techniki ponizej pasa wykupujac ludzi z innych firm.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wyjasnic na czym polega "wykupywanie ludzi z innych firm"? Bo jesli wykupywanie to np. zaproponowanie lepszej płacy to nie rozumiem co w tym tutaj jest "poniżej pasa". Ps. Nie, nie jestem właścicielem molocha ;-) Nic mi nie płaca za ich obronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności