Skocz do zawartości

Alexa Toolbar - pytanie

juzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wielu z was korzysta z tego toolbaru podobnie jak ja. Mam pytanie odnośnie jednej części. Obok numeru pozycji jaką zajmuje strona, pokazywany jest mini wykresik z zieloną strzałką do góry jeśli strona rośnie w rankingu, lub

z czerwoną strzałką w dół, jeśli strona spada w rankingu. Jednak czasami na stronach nie ma żadnej strzałki (ale zmieniający się numer pozycji jest).

TAk też właśnie jest u mnie na stronie. Strona rośnie w rankingu bez przerwy od dwóch miesięcy, ale nie pokazuje się żadna strzałka obrazująca spadek lub wzrost. Dlaczego?

Strona jest na internecie ponad 2 miesiące.

Edytowane przez juzio

Może minęło za mało czasu? Jeśli rośnie to się nie przejmuj, bo powinna być zielona strzałka skierowana do góry :)

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] / Tomasz Rachwałnanangfdfvfdfxdffffff test

• 1 miesiąc temu...
Pewnie wielu z was korzysta z tego toolbaru podobnie jak ja. Mam pytanie odnośnie jednej części. Obok numeru pozycji jaką zajmuje strona, pokazywany jest mini wykresik z zieloną strzałką do góry jeśli strona rośnie w rankingu, lub

z czerwoną strzałką w dół, jeśli strona spada w rankingu. Jednak czasami na stronach nie ma żadnej strzałki (ale zmieniający się numer pozycji jest).

TAk też właśnie jest u mnie na stronie. Strona rośnie w rankingu bez przerwy od dwóch miesięcy, ale nie pokazuje się żadna strzałka obrazująca spadek lub wzrost. Dlaczego?

Strona jest na internecie ponad 2 miesiące.

Też myślę, że za krótki czas. Ale może warto zainstalowaćć toobara raz jeszcze? Nie podałeś jaka strona, a może być to problem z instalacją.

Katalog turystyczny

oraz najlepsze oferty Egipt last minute