Skocz do zawartości

Problemy z WebCEO


bigmuzy

Rekomendowane odpowiedzi

Dotad korzystalem i nie bylo zadnych problemow, a od kilku dni pod niektorymi slowami pokazuje jakies glupoty (mowa o rankingu google) np pod slowem pod ktorym mam pewna, wysoka pozycje pokazuje brak w pierwszej setce, z koleji pod innym pod ktorym jestem w 4 dziesiatce pokazuje mi 5 pozycje. Juz pomijam, ze nagle pod jednym haslem mam 7 pozycje, ale wedlug programu to 2 strona wynikow (wczesniej sie to nie zdarzalo). Dziwne rzeczy sie dzieja. :) Dodam, ze te dziwne wyniki nijak sie maja do jakichkolwiek DC Googla. Wy tez macie takie problemy? Czym to moze byc powodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... i freemonitorforgoogle

106626[/snapback]

Hmm, tylko, że jakoś u mnie nie pokazuje on też realnych wyników, zawsze jestem pare oczek niżej.

Może kumacie o co w tym biega ?

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkane, żartujesz? Bo nie widze emotki.

106864[/snapback]

No właśnie nie żartuje. Orientacyjnie używam już ten programu. Oczywiście nie pisze o "chłodnice samochodowe" bo te pokazuje OK :) ale już sama fraza "chłodnice" jest przekłamana bo według tego progsa jestem przy użyciu API na pierwszym a bez na drugim miejscu. Wyszukiwania z palca pokazuje teraz trzecią pozycje. Tylko, że z API od 2 tygodni pokazuje pierwszą mimo, że z palca wachało się pomiędzy 5-7 miejscem.

Na inne frazy w innych stronach jeszcze gorzej.

p.s.

No ja wiem, że On już pokazuje "na zaś" kiedy bedzie na pozycji pierwszej ;) po co ma się męczyć.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności