Skocz do zawartości

PIN / Platnosci


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko - zalozylem konto, po 1.5 miesiaca przyszedl PIN, wpisalem, zaakceptowalo ale nadal pisze ze platnosci sa aktualnie wsztrzymane - wymagana kwote do wyslania czeku juz osiagnalem,

i teraz pytanie - czy ten napis zniknie pod koniec miesiaca jak wysla czek ? czy cos jest nie tak i powinien byl zniknac od razu po wpisaniu PIN u ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, po jakim czasi jak sie przekroczy 50 $ wysylaja PIN, bo juz z tydzien temu przekroczylem i jeszcze nie dostalem informacji ze PIN zostal wyslany. Aha i taka informacja gdzie sie pojawi u mnie na koncie gdzies bedzie info, czy przyjdzie mail ze PIN zostal wyslany?

Dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz cwaniaki najezdzaja :( Ze stazem 1 post :(

Czlowiek chyba nie wie ze tu inna atmosfera jest :(

Cwaniak nie cwaniak, wazne czy ma wiedze i wazne zeby pomagal zarowno reklamodawcom jak i wydawcom zoptymalizowac zyski, jednoczesnie nie naruszajac regulaminu google i dbajac o to by inni go nie naruszali

A jak atmosfera jak jest sztywna to zawsze moge rozruszac :rotfl::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności