Skocz do zawartości

A to ci checa!


Jaromin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z googlem wynikla.

Mam 2 domeny z tym samym serwisem.

www.matterhorn.pl

www.lingerie-wholesale.biz

Domena matterhorn.pl jest starsza o kilka miesiecy i wczesniej znalazla sie w indeksie google.

Zrobilem zatem przekierowanie 301 robota z www.matterhorn.pl/?jakastamstrona na www.lingerie-wholesale.biz/?jakastamstrona

Wszystko szlo fajnie - google pod site:www.matterhorn.pl pokazywal ostatnio 170 stron i liczba ta spadala ... a dzisiaj... wynik to 374 !

pytania:

1. o co qrka chodzi?

2. pozycjonuje te strone pod fraze wholesale lingerie - w tej chwili jestem w kosmosie - jakis wredny filtr - podejrzewam ze duplicate content stad moje dzialania

3. czy ktos ma jakies sugestie czemu jestem w tym filtrze jesli to jednak nie duplicate content?

dodam tylko, ze na yahoo mam 1 pozycje a na msn skacze miedzy 8 a 12 miejscem.

Pozdrawiam

Jaro

Bielizna damska, jak również sklep turystyczny to moje ulubione strony ;)

Hurtownia bielizny Matterhorn.pl - pierwszy i jedyny w Polsce Dropshipping bielizny dla sklepów internetowych i butików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - dzisiaj pod site:www.matterhorn.pl mam juz ponad 700 wynikow :D

O co temu googlowi chodzi to jest jednak czarna magia - w dodatku sa to same linki, do ktorych juz nigdzie nie ma linkow przychodzacych (lacznie na serwisie). Google po prostu przypomnial sobie o produktach na mojej stronie, ktorych juz od kilku miesiecy nie mam w ofercie.

Bielizna damska, jak również sklep turystyczny to moje ulubione strony ;)

Hurtownia bielizny Matterhorn.pl - pierwszy i jedyny w Polsce Dropshipping bielizny dla sklepów internetowych i butików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację z jedną stroną i dwiema domenami. Nowa domena cierpiała przez ładnych kilka miesięcy. Problemy zaczęły się w kilka tygodni po przekierowaniu. Dopiero po kilku miesiącach wszystko zaczyna wracać do normy.

105633[/snapback]

Wystarczy poczytać temat niżej o Updatete Jagger 3

Zanim się założy nowy temat.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności