Skocz do zawartości

pozycjonowanie. linki


freesamen

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie

jak lepiej jest umieszczac linki wewnetrzne na stronie?

np <a href="www.cos.cos.pl"> czy <a href="cos.html"> ?

rozumiecie mnie? czy odnoszac sie w taki sposob jak mam na folderze, czy poprzez link z serweru na ktorym mam umieszczona strone?

Ma to jakies znaczenie w pozycjonowaniu? jak tak to ktora forma jest lepsza?

Druga rzecz to jest taka, czy gdy powystawiam kilka lub wiele linkow z mojej strony do jakis innych to poprawi mi to jakąs pozycje w Google?

tzn wiem że poprawiloby mi gdybym sie wymienial z kims tzn ze ja umiescze kogos link, a ktos umiesci moj. To wtedy wiem.

Ale chodzi mi o to czy jak tylko jednostronnie umieszcze jakies linki wychodzące z mojej strony to czy tez bedzie mialo to jakis wplyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lepiej jest umieszczac linki wewnetrzne na stronie?

np <a href="www.cos.cos.pl"> czy <a href="cos.html"> ?

IMO nie ma znaczenia bo to i tak link wewnętrzny :crazy:

Pozatym wychodzi prawie na to samo jak sie <base href=""> :(

Ale chodzi mi o to czy jak tylko jednostronnie umieszcze jakies linki wychodzące z mojej strony to czy tez bedzie mialo to jakis wplyw?

Tylko na pozycje tego do kogo Ty linkujesz.

No ale za duża liczba wychodzących może zaszkodzić.

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności