Skocz do zawartości

Pytanie do prawdziwych masterów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisze w imieniu kogoś ale problem jest duży.

Strona: www.panele-podlogowe.eu

Strona spadła bardzo w wynikach. Pewnie dostała filtra. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie ważny fakt.

Strona jest pozycjonowana od ok. 1 roku. Na 20 fraz głównych i ok. 20 mniej ważnych.

Przez długi okres była na pierwszej stronie googla, spadła.

I teraz sprawdzam ilość BL i wychodzi, że strona ma ich ok. 1 tys?!

Nie ma możliwości aby z takiej ilości wypozycjonować serwis na 20 fraz średnio trudnych.

Czy spotkaliście się aby linki zostały wycięte z rankingu BL?!

Pozdrawiam

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na backlinkwatch wyświetla tylko 1k linków. A nie spotkałem się jeszcze żeby ten serwis kłamał pewnie tutaj autor wątku sprawdzał Bl.

a z "Pytanie do prawdziwych masterów SEO" nie przesadzajmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą różnicą 29k linków… Jest to dziwne nie powiem, że nie… Jakiego typu były te linki? I może właśnie pozycjoner się na ciebie zdenerwował nie jest czasami tak?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty skąd to wywnioskowałaś ? To, że dostała po du**e z pozycjami to od razu filtr ?

tak to, niestety, wygląda - 40 miejsce na panele podłogowe.... nie znam historii ale wg mnie sandbox -30.

a dlaczego? nie powiem skąd:) ale wiem, że:

1. domena miała linki z mocnych stron z dużym sajtem.

2. linki zapewne były kupione - i potem zostały zdjęte. stąd dziura, stąd sandbox prawdopodobnie. za szybko, za mocno (~grubo ponad 30k przez 4 m-ce z ponad 1k domen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie dostała filtra a przeciwnie poleciała bo zostały zdjęte linki.

się okaże w kilka dni. dla tego biznesu coś takiego to killer.

A zebranie 30k linków przez 4 miesiące to żaden wyczyn, przynajmniej nie na skalę filtra.

zgadza się, zebranie 30k to żaden wyczyn (vide strony konkrursowe :D ) ale ponad 20k linków z jednej domeny a potem ich zdjęcie zapala jak widać czerwoną flagę w g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności