Skocz do zawartości

[startup] seoTXT.pl - Zlecenie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Teoretycznie możesz, np. pisząc do klienta, aby anulował zlecenie lub właściciela seotxt, żeby go przydzielił komuś innemu. 

 

Warto jednak pamiętać, że to muszą być wyjątkowe sytuacje, bo seotxt działa jako jedna firma, a nie agregat freelancerów. Reklamują się głównie tym, że jeśli klient coś tam zleci, to na pewno to dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zajrzałem po półrocznej nieobecności - zero tekstów w zleceniach (preclowych). Zajrzałem wczoraj i dzisiaj - nadal zero. Czy zleceń w ogóle nie ma, czy coś się zmieniło w ich wykonywaniu i aby mieć do nich dostęp, trzeba zrobić coś dodatkowo?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sindirus - nie ma wielu zleceń, ale niemal codziennie jakieś wpadają (dla przypomnienia - są przydzielane indywidualnie), ich liczba uzależniona jest głównie od tego, jakie masz ustawione moce przerobowe. Odkąd robię dla tego serwisu nie widziałam żadnego precla, ale to akurat dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mi nie chodzi o indywidualne zlecenia, ale o zwykłe preclowe (bodajże kiedyś były 1zł za 1000zzs albo plus minus dwadzieścia groszy), do których każdy miał dostęp bez względu na swoje moce przerobowe. To była stara wersja serwisu, teraz jest jakaś nowa i kompletnie się już w niej gubię. Mam na koncie trochę ponad 120zł, ale nie mogę ich wypłacić, bo nie osiągam limitu 200zł, a dobić do tych 200zł też nie mogę, bo nie ma żadnych zleceń do wykonania.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie precle były kiedyś dawno temu, też je pisałem.

Obecnie platforma się zmieniła, funkcje o których piszesz przeszły już do lamusa, teraz żeby otrzymać zlecenie sprawdź swoje ustawienia:

-moce przerobowe i kolejkę standard i writers oraz jak masz zaznaczone dni wolne.

Możesz też otrzymać zaproszenie do projektu.

Teksty dla każdego 

Artytekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy SeoTxt zatrudnia nowych copywriterów? Na ich stronie nic nie ma na ten temat. Czy warto samemu napisać przedstawiając swoje portfolio?

 

Swego czasu robili rekrutację, były ogłoszenia w internecie. Należało wykonać kilka zleceń próbnych (płatnych) i na ich podstawie przyznawana była ocena. Teraz najlepiej napisać do nich i zapytać, to być może pokierują Cię dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności