Jump to content

[startup] seoTXT.pl - Zlecenie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste

Recommended Posts

• 6 months later...
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kontakt znajdziesz tutaj: http://seotxt.pl/info.php?ak=kontakt

Są osoby kupujące precle po 80groszy, więc gdy widzą ofertę tekstów za trzy złote z hakiem, to oczekują właśnie mega wysokiej jakości, co najmniej na stronę firmową:-)

Problem w tym, że takie teksty "wyższej jakości" to pojęcie względne, ciężko to zmierzyć. Przecież nikt nie będzie stał ze stoperem i sprawdzał ile czasu copywriter poświęcił na napisanie tekstu. Czyt

da się jakoś zgłosić pracownika, że przegina z czasem realizacji, a dokładniej oddał tekst w ogóle nie na temat (lorem ipsum) a teraz zwleka już 10 dzień ? Naturalnie ma zwrot 100% :) Nie zależy mi na zwrocie co prawda, a na tekstach, ale to chyba trochę przegięcie ?

21 godzin temu, Dralik napisał:

da się jakoś zgłosić pracownika, że przegina z czasem realizacji, a dokładniej oddał tekst w ogóle nie na temat (lorem ipsum) a teraz zwleka już 10 dzień ? Naturalnie ma zwrot 100% :) Nie zależy mi na zwrocie co prawda, a na tekstach, ale to chyba trochę przegięcie ?

Ja napisałem do nich na fb i sprawnie ogarnęli temat z pracownicą która słabo ogarniała.

• 1 year later...

Ktoś się orientuje czy to już działa automatycznie, czy może jeszcze ktoś czasem tam kontroluje ? Zlecenia premium do których są zastrzeżenia akceptowane automatem po 7 dniach co by tam w nich nie było mimo uwag, na emaile nikt nie odpisuje, widmo.

8 godzin temu, Iguana napisał:

Ktoś się orientuje czy to już działa automatycznie, czy może jeszcze ktoś czasem tam kontroluje ? Zlecenia premium do których są zastrzeżenia akceptowane automatem po 7 dniach co by tam w nich nie było mimo uwag, na emaile nikt nie odpisuje, widmo.

U mnie też poważne zlecenie premium, w którym byłam niemal pewna uwag, zostało klepnięte po 7 dniach z automatu. Zauważyłam też znaczny spadek liczby nowych zleceń i to nie tylko u mnie. Być może serwis jest wygaszany? Miło będzie, jeśli odezwie się w tej sprawie właściciel i rozwieje wątpliwości :)

• 7 months later...

Dostałem maila z procedury zmiany hasła. Oczywiście tego nie robiłem. Ktoś jeszcze dostał?

nihil fit sine causa