Skocz do zawartości

Nagły spadek w google.


pminota

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewniego czasu pozycjonuje strone minan.strefa.pl. Strona była na czołowych miejscach w googlach na słowa takie jak wkłady kominowe, systemy kominowe. Dzisiaj strona nagle spadła mi na odległe pozycje. Jedyne zmiany w kodzie strony które zrobiłem w ostatnim czasie to usunąłem komentarze w ktorych były słowa kluczowe, zgodnie z radami tego forum. Czy to przez to?? Jeśli nie, to jaka może być tego przyczyna?? Podstrony nadal są na czołowych pozycjach, jednak na bardziej szczegółowe frazy, obawiam się że też spadną tylko nie są jeszcze zindeksowane. Może w kodzie strony mam jakiś błąd?

Z góry dziękuje za każde rady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewniego czasu pozycjonuje strone minan.strefa.pl. Strona była na czołowych miejscach w googlach na słowa takie jak wkłady kominowe, systemy kominowe. Dzisiaj strona nagle spadła mi na odległe pozycje. Jedyne zmiany w kodzie strony które zrobiłem w ostatnim czasie to usunąłem komentarze w ktorych były słowa kluczowe, zgodnie z radami tego forum. Czy to przez to?? Jeśli nie, to jaka może być tego przyczyna?? Podstrony nadal są na czołowych pozycjach, jednak na bardziej szczegółowe frazy, obawiam się że też spadną tylko nie są jeszcze zindeksowane. Może w kodzie strony mam jakiś błąd?

Z góry dziękuje za każde rady i wskazówki.

103960[/snapback]

Poczekaj troche, moze to jest spowodowane J3 a moze google wyrzucil cie za ten spam, bo z tego co widze w msn to sporo tego dales w komentarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stronę zrobiłeś w sierpniu?

Nowe strony narażone są na różne represje ze strony Google.

Ciesz się że masz pozycję na 2 stronie wyników na wkłady kominowe a nie np. 14

jak moja strona (pomimo braku spamu, używania systemów linkujących itp).

Usuń powtórki wyrazów kluczowych w keywords a zwłaszcza te pisane dużą literą.

No i czytaj forum.

Nigdy nie złożyłem kompa. Nigdy nie napisałem ani linijki kodu w C,C++, Pascalu, Visual Basicu...Nigdy nie zrobiłem poprawnej stronki w HTMLu.
Pomimo tego mam dobre samopoczucie i jestem z siebie dumny ;) Tylko tutaj tak tanio papier ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak strona mniej wiecej powstała w sierpniu, zacząłem ją pozycjonować mniej więcej w sierpniu, wrześniu. Do dzisiaj była pierwsza lub druga na google. Zastanawiam się też czy nie zaszkodził któryś link kupiony na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności