Skocz do zawartości

Adsense - Regulamin


szuwi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię znaleźć odpowiedzi na powyższe pytanie w regulaminie. Oczywiście - ujawnianie danych dotyczących wartości linków i słówek jest zabronione, ale czy można w celu uwiarygodnienia (i przekonania potencjalnych chętnych do programu partnerskiego google) przedstawić np. skan czeku ?

Gdzieś czytałem że nie ma z tym problemu, jednak wiadomo - potrzebuję konkretnego cytatu na ten temat

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wytłumaczysz dokładniej, bo pomówienia nie służą niczemu (oprócz dyskredytacji) jeśli nie są poparte dowodami ????

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale czy można w celu uwiarygodnienia (i przekonania potencjalnych chętnych do programu partnerskiego google) przedstawić np. skan czeku ?

W świetle tego zapisu:

Użytkownik może jednak ujawniać dokładną kwotę brutto płatności otrzymywanych od Google zgodnie z Programem

Wydaje się, że tak.

Radzę jednak napisać do Googli aby się upewnić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tła, niby nic nie można zmieniać w kodzie, a już kilkadziesiąt stron widziałem, że delikatnie go kolorują.. o ile mnie pamięć nie myli tu też tak było. Więc jak z tym jest? Gra warta świeczki?

EDIT. Przepraszam, ale ten post miał byc w temacie poniżej, za co przepraszam. Ale jesli ktoś potrafi odpowiedzieć...

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale czy można w celu uwiarygodnienia (i przekonania potencjalnych chętnych do programu partnerskiego google) przedstawić np. skan czeku ?

W świetle tego zapisu:

Użytkownik może jednak ujawniać dokładną kwotę brutto płatności otrzymywanych od Google zgodnie z Programem

Wydaje się, że tak.

Radzę jednak napisać do Googli aby się upewnić.

pozdrawiam

104041[/snapback]

O właśnie - o ten konkretnie zapis mi chodziło! Również uważam że wobec powyższego nie ma żadnych przeciwskazań do ujawnienia wysokości i skanu czeku, jednak masz rację - najlepiej zapytać u źródła ;)

Odnośnie tła - przecież narzędzie do jego generowania znajduje się wśród opcji konta AdSense, chyba że mówisz o czymś innym

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tła - przecież narzędzie do jego generowania znajduje się wśród opcji konta AdSense, chyba że mówisz o czymś innym

104056[/snapback]

Tak, o tym samym, ale do wyboru są tylko trzy kolory.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie - liczba kolorów jest nieskończona a Ty możesz definiować takie jakie zechcesz - > szukaj w zakładce 'palety kolorów'

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie - liczba kolorów jest nieskończona a Ty możesz definiować takie jakie zechcesz - > szukaj w zakładce 'palety kolorów'

104087[/snapback]

Chyba jednak mówimy nie o tym samym, ja wiem, że można zmienić kolory wyników, to się zmienia w palecie kolorów, ale ja chcę zminic kolor tła szukajki. I tam są do wyboru tylko trzy.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności