Skocz do zawartości

Przyjazne linki i site mapa


master

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę zabrać się za zrobienie przyjaznych linków w dwóch moich stronkach. Obie stronki są już widoczne w google i mają zgłoszone site mapy. Mam pytanie czy po zrobieniu przyjaznych linków muszę zrobić nową site mapę, a starą usunąć? Ewentualnie czy orientuje się ktoś czy będzie to miało jakiś wpływ na widoczność w google? Nie chodzi mi tu konkretnie o pozycję a o samą widoczność (czy stronka będzie przez jakiś czas nie widoczna) i czy linki które zdobyłem do tej pory staną się bezużyteczne...? Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobic mape strony z nowymi linkami i dac do niej linka za kazdej podstrony, poczekac i juz..

strona bedzie widoczna caly czas, tylko od nowego zaindeksowania zmieni sie adres w wynikach (moze pozycja troszke podstron, zalezy od tego i tamtego...

linki do strony glownej sa uzytecznie, bo nie zmienia Ci sie nic na niej,

zrob aby stary link przekierowywal na wlasciwa podstrone z nowym linkiem w adresie - oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapę serwisu to teraz już mam odnośnik na każdej podstronie. Co do linków to dolina bo od pewnego czasu linkowałem w głąb serwisu... ;) a te linki stracę :) Czy poza tym muszę o czymś wiedzieć?

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności