Skocz do zawartości

To Własna praca czy jakiś gotowy CMS?


novy*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie: https:// q3arena.gry.imro.pl/ potrzebuję szybko gotowego skryptu który działałby podobnie jak wymieniona strona. Wcześniej sam pisałem strony ale teraz musze mieć szybko i na napisanie systemu j/w nie mam czasu (umiejętności pewnie też nie są wystarczające). Możecie podać czy to można skądś sciągnąć? Ewentualnie coś podobnego.

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuked-klan jest dosc podobny (przy malej modyfkacji praktycznie niczym by sie nie roznil poza stopka oczywiscie) i ma dosc duzo takich giercowych templatow i klanowych dodatkow

https://nk.gamez.solexine.fr/

tylko ze nie jestem pewien czy znajdziesz do tego polskie langi

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake 3 Arena Gry Imro działa obecnie na systemie portalowym X Generation. Koledzy z Temu ORG wprowadzili do niego trochę zmian, ale wciąż głównym silnikiem jest XG ;). Z tego co się orientuje strona XG nie chodzi, a w necie trudno jest pozyskać ten system. Adres ww X Generation to www.XG.pl.

Pozdrawiam !

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności