Skocz do zawartości

Ban za "AdSense dla wyszukiwania" na stałym IP


hym23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki pomysł i jednocześnie pewien dylemat. Jestem właścicielem kawiarenki internetowej i posiadam stronę internetową. Strona kawiarenki jest odpalana jako stron startowa w wyszukiwarkach w kawiarence internetowej.

Ostatnio wpadłem na pomysł, czy nie warto by było dodac do strony moduł google „AdSense dla wyszukiwania”. Strona kawiarenki była by nadal stroną startową z drugiej strony klienci mieli by od razu pod nosem wyszukiwarkę google a jednocześnie może i parę groszy by wpadło z AdSens.

Pytanie jest tylko takie czy skórka warta wyprawki?

Czy poprzez taki zabieg gdzie strona jest ustawiona jako strona startowa na komputerach ze stałym IP reklamą google(wyszukiwarka jest reklamą AdSens) nie będzie postrzegana jako oszustwo i nabijanie kasy sztucznie poprzez klikanie, poprzez boty, stałe IP a w efekcie ban.

Nie chciałbym żeby google zinterpretował tą sytuacje następująco aha cwaniak zrobił stronę, stoi na stałym ip w domu gościu dodał sobie „AdSense dla wyszukiwania” a teraz klika w „AdSense dla wyszukiwania” ile wlezie żeby zarobic.

Efekt taki google banuje mi stronę z której ludzie kawiarenki korzystają żeby choćby sprawdzic godziny otwarcia.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności