Jump to content
Amidamaru6669

SEO-Leniviec - profesjonalne narzędzie do pisania/edytowania/przechowywania Artykułów SEO

Recommended Posts

Przydała by się opcja kolorowania i sprawdzania synonimów, tzn czy wszystkie nawiasy i | są dobrze podomykane i w razie czego podkreślanie błędów.

Inna sprawa to baza synonimów jest słaba - taka sama lub bardzo podobna jak w seo bohaterze więc nie wiem po co kupować dodatkowy program skoro w tamtym jest wszystko to co tutaj, a nawet takie coś jak kolorowanie i sprawdzanie synonimów.

Skuteczne pozycjonowanie w Google. Promocyjna oferta na pozycjonowanie stron.

@positive - mogę prosić o pustego ticketa do supportu (F1 w programie)?

Pozdrawiam.

Niestety czas dema już mi się skończył, ale jutro prawdopodobnie będę miał pełną wersję, to jak by się coś działo to napiszę :)

Edited by positive

Mam kilka licencji i pojawia się problem z zmianą wielkości czcionek. W chwili zwiększenia, niby wszystko jest OK - tylko okienko z synonimami się nie zwiększa - a dokładnie proponowane synonimy.

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

ooo wielkie dzięki :D szkoda, że nie da się tego edytować z poziomu lenivca, ale w końcu udało mi się usunąć słowa bez polskich znaków ;p

Witam,

Taki mały komentarz: Totalnie zaniedbany program przez autorów ;)

A teraz taka sprawa odnośnie "Automatyczna inteligentna zmiana tekstu w wersję synonimizowaną". Nie została do końca dobrze dopracowana. Chodzi tutaj o dodawanie z własnych syninimów dla słow składających się z dwóch fraz np. z faktur -> {z faktur|z rachunków}, w momencie -> {w momencie|w przypadku|w sytuacji} itd. Synonimy wówczas nie zostają dodane...

Myślę, ze poprawa tego to żaden kłopot.

Bardzo proszę o sprawdzenie tego z góry dziękuję.

PRACA POPŁACA ;)

Pozdrawiam,

ssebo

1. I pzrydało by się, żeby zintegrować edytor synonimów z bazą programu bardzo utrudnia prace z programem. NAjgorsze, że jeszce trzeba restartowć program żeby zauważył zmiany w słowniku. To co mam co 5 sekund wyłączać program podczas pisania artykułu?

2. Automatyczne synonimizowanie to fikcja. Przydatne tylko do robienia mega spamów.

2. Automatyczne synonimizowanie to fikcja. Przydatne tylko do robienia mega spamów.

Bzdura. Odpowiednio skonfigurowany program + tylko własna baza synonimów :o

Pozdrawiam,

ssebo

Kurcze zainstalowałęm dzisiaj najnowszą wersję 2.1.2 i porgram nawet nie działa 30 sekund poprostu się zawiesza (brak odpowiedźi) wcześniej używałem 2.1 i nie było problemu.

Grasz w CS'a 1.6, znudziło ci się strzelanie?

Zapraszam - Counter-Strike 1.6

Ja też ostatnio dociągnąłem 2.1.2 i działa bardzo ładnie. Niepokoi mnie natomiast, że program do uruchomienia wymaga praw administratora. Po co to?

Profesjonalne moduły dla Prestashop.