Jump to content

Prolink.pl - chyba już nie działa

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U mnie darmowych linków dla jednej tylko domeny było ponad 100! Usunąłem wszystkie KBM i ani grosz mi nie umknął mi z portfela! Niektóre z nich już były bardzo zadomowione(od roku) - wtedy się cieszył

Zarejestrowałem się ostatnio i miałem wpłacać dzisiaj trochę pieniądza na kupno linków. Dobrze że najpierw wpadłem do tego tematu, jak tak są traktowani ludzie w systemie, to ode mnie złotówki prolink

R.I.P PROLINK + 23.10.2014 Żyłeś tylko 5 lat a tak wiele nam dałeś mogłeś więcej, a zabrał ciebie okrutny wyrok uczyniony z ręki Karoliny Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie panda nie sięga, g

Guest Bukłak

Mój przelew był w paczce z zeszłego tygodnia i czekała na zatwierdzenie członka zarządu (haha), które miało nastąpić w ubiegłym tygodniu. Bujda na resorach.

To ten system jeszcze działa?

To ten system jeszcze działa? Że są sprzedający linki to rozumiem ale kupujący? Czy to nie za prolinka i jego "kumpla" seopilta były kary od google? W każdym razie gdzieś chyba o tym było w necie ;-)

Potwierdzam problemy z płatnościami. Od początku działania systemu przelewy przychodziły po terminie i to zawsze kilka dni po mailowym przypomnieniu (wystawiam faktury co około pół roku do roku). Ostatnia faktura wystawiona w połowie marca. Do dzisiaj nie ma żadnych informacji o przelewie. Na moje maile nie odpowiadają (a wysyłam maila codziennie jesli nie zapomnę).

Potwierdzam problemy z płatnościami - Zawsze po terminie dostawałem.

U mnie termin na rachunku to był 14.04.15 Poczekam jeszcze 2 tygodnie i chyba wezmę odpalę jakieś narzędzie, które wszędzie gdzie wystąpi słowo "leadbullet" wrzuci komentarz o braku płatności z ich strony.

• Like 1

Swoje konto na prolink dawno zamknąłem z saldem -80 zł. Po kilku dniach bycia offline nawtykali spamerskich linków na strony, wogóle nie tematyczne. Jak je usunąłem to okazało się, że do każdego wywalonego dopłaciłem (taki regulamin). Co do eferty to ja bym za 5 zł nie kupił. No może jak być z 20 zł dopłacił. Pozycjonowanie prolinkiem? Hmmm. Chyba tylko konkurencję ;-)

A w sumie to się dziwnie że mają tak bardzo "opóźnione" płatności nikt nie dopisuje LeadBullet do KRD. Poza tym półroku zwłoki kwalifikuje się do wyksięgowania vat i złożenie odpowiedniego pisma do US. Na 100% spowoduje to kontrolę u nich. I przestanie być im tak wesoło.

Edited by gollumek