Skocz do zawartości

parametr allinanchor:


-=SnU=-

Rekomendowane odpowiedzi

allinanchor nie działa, a przynajmniej nie tak jak powinno,

proponuję nie sugerować się tym poleceniem

co do mojej rady co robić, to przede wszystkim dodawac linki (zakładam że content jest ok - bo w/g mnie to podstawa aby zdobyć coś na dłużej) ale stopniowo

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allinanchor nie działa, a przynajmniej nie tak jak powinno

z tego co wyczytałem i podpatrzyłem wynika że końcowa pozycja strony zależy od nazwijmy to link popularity mierzonego allinanchorem oraz budowy strony (liczba, rozmieszczenie i waga słów kluczowych w treści) i z reguły na daną fraze pokazuje się na pozycji zblizonej do wyniku allinanchor: fraza

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam pytanie, czy allintext: jeszcze jakoś funkcjonuje w przyrodzie? Bo badając rózne hasła w allinanchor jestem z reguły na pierwszych 3 miejscach a np w allintext troszke nizej (o kilka pozycji) . W dodatku praktycznie identyczne wyniki mam w allintext jak w normalnych wynikach wyszukiwania. Czy to znaczy że googiel większą uwage zwraca na tekst i tytuł obecnie niz linki, czy raczej powinenem się :D ?

:P

Branża motoryzacyjna

Masz dziecko ? przejrzyj bajki dla dzieci , szególnie dla tych trudnych pobudliwych dzieci, wspieram hobbystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności