Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No jeśli SWL-e pójdą faktycznie do kosza to jest to dobra informacja dla normalnych użytkowników internetu, którzy mają dość znajdowania w googlu śmieci.

Ciekawe ile faktycznie osób korzystało by z wyszukiwarki internetowej gdyby wiedziało jak bardzo wyniki są zmanipulowane. Też inna sprawa, że alternatywy nie ma żadnej.

Ot taka mała dygresja;)

Wtedy będzie jeszcze gorzej - (czyt. xRumer i inne takie) :-)

na marginesie - wracają normalne wyniki :-) czy za 2 tygodnie będziemy znów odświeżać temat?

Pozdrowionka!

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze się z wami w bólu bo mnie dopadło to samo. Bardzo mocny serwis, od lat trzymający się na wielu bardzo wysokich pozycjach jednego dnia poleciał na łeb na szyje. Najpierw byłem pewny że to jeden z legendarnych filtrów, nakładanych przez Google, lecz okazało się że to nie to. Potem myślałem że to jakaś chwilowa pomyłka, ale po prawie dwóch tygodniach zaczynam mieć obawy. W "mojej branży" poleciało sporo dobrych, aktualizowanych i dobrze prowadzonych serwisów na rzecz jakiś zapleczówek lub stron zamkniętych i nieaktualizowanych od lat do których prowadzi kilka linków. Są też jednak takie które stoją jak wryte mimo że wszystkie dokoła wypadają w dół (może przypadek). Nie wiem co się dzieje że Google robi taki numery, ale na razie nie widzę żeby coś zmieniało się na lepsze. Lecą mi kolejne serwisy, jest ogromna roszada i nikt nie potrafi nic przewidzieć - ciężko cokolwiek zaplanować w tej sytuacji. Najbardziej zaskakujące jest to że serwisy mocne od lat cenione poleciały najmocniej, natomiast wzrosty odnotowały mi mało znaczące strony - szykuje się jakaś rewolucja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wszystko po 24h wróciło do normy. Niepokojące jest to, że cos tam testują i jak wynika z testów nie jest to do końca dla nas przyjazne. Obserwując całe zamieszanie u siebie widzę, że tracą stare mocne strony, które od długiego czasu okupowały pierwsze miejsca. Zyskują natomiast mniej linkowane, które były mało pozycjonowane czyli „śmietnik”. Wyniki jakie zwracała wyszukiwarka w kilku przypadkach były zaskakujące pokazując mało znaczące witryny (np. na hasło „ekologia” widziałem na jednym z pierwszych miejsc podstronę Adwentystów Dnia Siódmego na której znajdowało się 3 razy słowo ekologia). Pozostaje w moim przypadku mieć nadzieje, że to wszystkie testy nie przyniosły nic dobrego i sposób wyszukiwania pozostanie taki jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie że ja zaliczyłem na kilka godzin TOP1 na pozycjonowanie stron i zdobyłem 3 zapytania od klientów z czego 2 się zgodziło i mi odpisało iż są chętni na współprace.... ta jesień zapowiada się ciekawie ;)

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest PRAWIE dobrze. Ale coś czuję, że to jeszcze nie koniec tematu... Teraz zacznie się Banowanie do potęgi a potem znów przetasowanie... i wtedy wróci do normy. No i PRupdate rzecz jasne :)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności