Jump to content
Lemon

pozycjonowanie w bing.pl

Recommended Posts

Czy dla 1% wejść warto się męczyć ?

Nie zwracam na to uwagi, bo i gra nie warta świeczki.

może dla kogoś warta i stąd takie cwane pytanie...

U mnie na małej stronce którą dopiero pozycjonuję która w google jest na 11 miejscu a w bing na 1 to duża różnica:)

strona http://www.gry-scoobydoo.com ma z google około 30 wejść a z bing-a 40 czyli ma to jaką wartość:) Ale gdybym w google był w TOP 3 to bym nie zwrócił pewnie uwagi na wejścia z bing-a

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

U mnie jest zupełnie na odwrót, w google jestem na pierwszej pozycji, w Bing na czwartej.

Wydaje mi się, może błędnie, że Bing przykłada o wiele większą wagę do title, mniejszą do adresu.

Edited by Seoasystent

Zapraszam do publikacji wpisów w naszym katalogu przeznaczonym do promocji wartościowych stron: katalog firm. Dodatkowe informacje o darmowych katalogach stron znajdziesz w naszym forum SEO.

Pamiętajcie, że standardowo bing szuka w angielskim języku i trzeba to przełączyć w Preferences. U mnie po przełączeniu na pl wyniki są podobne do google (top1 w google, top2 w bing), bez przełączenia strona w top1 w google jest poza top10 w bing. Z google 1800 wejść, z bing 6 (fraza lokalna).

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

http://www.pozycjonowanie.siz.com.pl - pozycjonowanie w google

Pamiętajcie, że standardowo bing szuka w angielskim języku i trzeba to przełączyć w Preferences. U mnie po przełączeniu na pl wyniki są podobne do google (top1 w google, top2 w bing), bez przełączenia strona w top1 w google jest poza top10 w bing. Z google 1800 wejść, z bing 6 (fraza lokalna).

Pamiętamy :D

Zapraszam do publikacji wpisów w naszym katalogu przeznaczonym do promocji wartościowych stron: katalog firm. Dodatkowe informacje o darmowych katalogach stron znajdziesz w naszym forum SEO.

Ostanio czytałem na b. popularnym portalu że bing ( + plus wszystkie inne , które z korzystaja z jego silinika) w stanach juz ma około 25% - popularność wciąz rośnie. Poza tym jest b. dobrze oceniainy jeśli chodzi o trafność wyników. W Google każdy badziew da się wypozycjonowac do top 10 - taki algorytm.

Jeśłi ktoś ma link zeby się dowiedzieć czy mamy wpływ na pozycję w BING'u prosze o link.

Ostanio czytałem na b. popularnym portalu że bing ( + plus wszystkie inne , które z korzystaja z jego silinika) w stanach juz ma około 25% - popularność wciąz rośnie. Poza tym jest b. dobrze oceniainy jeśli chodzi o trafność wyników. W Google każdy badziew da się wypozycjonowac do top 10 - taki algorytm.

Jeśłi ktoś ma link zeby się dowiedzieć czy mamy wpływ na pozycję w BING'u prosze o link.

Pozycjonowana fraza, Google pozycja 37, Bing pozycja 2. :>

może dla kogoś warta i stąd takie cwane pytanie...
No właśnie, być w topie nawet w 1 procentowej w udziale wyszukiwarki czasem być jednak warto. Edited by Addek

Powstało forum SAP R3 - dyskutujemy o oprogramowaniu biznesowym.

Technologiczne forum zasobów sieciowych - dla adminów, webmasterów i freelancerów.

ja już napisałem w tej sprawie do Binga jest przycisk Feedback może jak więcej osób to napisze to rozwiążą ten problem. Po zablokowaniu cookie wszystko wraca do normy

Poza tym jest b. dobrze oceniainy jeśli chodzi o trafność wyników. W Google każdy badziew da się wypozycjonowac do top 10 - taki algorytm.

Gdyby ludzie zaczęli korzystać z binga to uwierz mi, że nie jeden pozycjoner zainwestowałby w testy i po kilku miesiącach algorytm zacząłby się odkrywać.

Gdyby ludzie zaczęli korzystać z binga to uwierz mi, że nie jeden pozycjoner zainwestowałby w testy i po kilku miesiącach algorytm zacząłby się odkrywać.

ktoś by im w końcu zaczął porządkować wyniki ;), podobnie jak teraz ma to miejsce w G.

Jeżeli kogoś interesuje pozycjonowanie w BING, to musi się udać na amerykańskie blogi, fora, ponieważ to właśnie tam wyszukiwarka ta coś znaczy.

Przykładowe artykuły:

http://www.webconfs.com/bing-optimization-article-25.php
http://www.bing.com/community/site_blogs/b/webmaster/archive/2009/09/03/search-engine-optimization-for-bing.aspx
http://www.entrepreneur.com/article/203346
http://www.them.pro/Optimization-Bing-all-you-need-know

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl