Jump to content

Seoasystent

Forumowicze
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://polecamyfirmy.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Istnieje jakiś sposób na masowe sprawdzenie poprawności dodanych wpisów? Przy 2k klikanie i zerkanie robi się męczące.
 2. Stary, nieestetyczny wygląd. Rozmazane logo = nie. Ważniejsza jest informacja czy wygląd? Odpowiem tak: nikt nie czyta informacji na stronie która wyglądem odpycha. Każda informacja na tej stronie kojarzy mi się z nieaktualną (może to dziwne), przeciętny szperacz internetowy zwraca sporą uwagę na atrakcyjność, przystępność szaty graficznej strony. http://www.smashingmagazine.com/2011/02/08...-web-designers/ http://www.smashingmagazine.com/2011/02/16...sign-solutions/
 3. Templat wygląda ok, minimalistycznie, przejrzyście, ładnie. Jedyne zastrzeżenia mam do tekstu obok herbu logo, nieczytelne. S kojarzy mi się ze starym fontem w logo smashing magazine, ale to chyba dobrze.
 4. kiepsko opisany, "zmawiam" ale nie wiem co kupuję. Nie chcę wyjść na jakiegoś fana netmark, ale kolejny raz go polecę, ew. laohost.
 5. racja mamo. A tak na serio... come on, jakoś blondynki, tictac i jasie nie zgłaszaja protestu o żarty. Brak kultury to żarty o Żydach... narodzie semickim, religiach, małych dzieciach i clownach.
 6. Jeśli wpłata leci na konto firmowe ojca, ew. jeśli ma kartę podatkową i nie ma firmowego konta i leci na jego prywatne, dodać do ojca wpisów przychodów/rozchodów/ryczałt adsens. Jeśli leci na Twoje prywatne konto bankowe, olej dopóki nie przekroczy bramy 3k zł.
 7. Seoasystent

  CMS modx

  W temacie dość pusto, więc może zahaczę o mało popularny CMS modx? Ktoś z was się z tym spotkał, instalował, testował, stawiał zaplecze? Macie jakieś spostrzeżenia na temat tego, do jakich celów służy lepiej od WP, C5 czy IsP?
 8. Jeśli kilka stron wylistowanych produktów posiada treść powielaną, dla rankingu nie jest to problem. Żadne sklep nie jest czystą kopią innego sklepu danej branży, nie każdy ma te same produkty, niektórzy mają ich więcej, inni mniej, inni inaczej.
 9. Świetna akcja, rewelacyjny pomysł i ukłon w stronę darczyńców.
 10. - google doesn't use the keywords meta tag in web ranking - title jest istotne, nie da się temu zaprzeczyć, co do upychania słów kluczowych... e Może podaj adresy stron, sprawdzimy/ocenimy.
 11. Rozumiem, bardzo trudno się domyślić, że skoro opisuje problem, to zależy mi na jego rozwiązaniu. Ciesze się, że dopisanie "Ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu?" wszystko wyjaśniło.
 12. Ok, dzięki Mion za "pomoc", problem usunięty.
 13. Jak doszło do problemu: Domena x była podpięta do konta hostingowego a. Chcąc przenieść forum z domeną x na nowy hosting, wykupiłem hosting b na domenę x, odpiąłem domenę z a, aby nowy hosting mógł zostać założony, dostałem dane, przeniosłem pliki i pojawia się problem. Załóżmy, że x to domena.pl. - Wpisując domena.pl przekierowuje mnie na domena.pl/cgi-sys/defaultwebpage.cgi i wywala "Zasób niedostępny - Brak uprawnień" - Wpisując domena.pl/index.php wszystko działa prawidłowo. U innych problemu nie ma, u mnie, występuje nadal pomimo prób z htaccess, zmianą przeglądarki, czyszczeniem pam
 14. cierpliwość, linkowanie, cierpliwość. machnij kilka mocnych linków na nową domenę i trochę x do indeksacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy