Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe a tyle razy mówiłem robić backupy! :)

Tutaj masz > https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=106438 nawet gotowy skrypcik (podziękowania dla kazek76) - jednym poleceniem w konsoli robisz backup wszystkich baz.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak juz juz zostalo napisane, baza zniknela, bezposrednim winowajca jest ovh, ale tak naprawde dalem d**py ja bo nie mialem backupu.

Najważniejsze że się odezwałeś i podałeś przyczynę. Teraz na spokojnie mogę dodać po prostu raz jeszcze. Trochę tego było a starałem się walić unikatami w miarę:)

Jeżeli szukasz ubranek niemowlęcych znajdziesz je w sklepie https://lencia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze nie napisalem od razu, ale po awari w wtorek do czwartku staralem sie przywrocic dzialanie katalogow jak rowniez innych stron z serwera, a w piatek mialem zaplanowany wyjazd z ktorego dopiero wrocilem.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakieś kodziki do Twoich katalogów :)

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu https://www.phie.org chciałem zrobić darmowy wpis dla stron PR większym równym 4 i dla dwóch stron z po kliknięciu wyślij dostałem komunikat w ramce, że mają za niski PR ;)

A mają PR 4 i 5.

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@roki dzieki zaraz sprawdze

@adiectus poniewaz przy edycji wpisu user moze zrobic to sam, a jak doda bez usera to pojawiaja sie problemy

@fanta001 blad przy wprowadzaniu ( te na dole bez skorek, pr4/5) sa narazie free, te z skorkami sa platne wszystkie

multikody beda, narazie sa 'reczne' :( ale beda wprowadzone automatyczne

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności