Jump to content

tjay99

Forumowicze
 • Content Count

  3,635
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tjay99

 1. @Beerbant jest w tym pytaniu punkt "dane teleadresowe sklepu". Osobiście też zwracam na to uwagę. @Sebastek - dzięki
 2. Witam, Na potrzeby pracy magisterskiej badam zachowania konsumentów podczas dokonywania zakupu odzieży w Internecie. Możecie mi pomóc wypełniając krótką ankietę, o co dzisiaj Was proszę. Ankieta skierowana jest do osób, które w przeszłości przynajmniej raz dokonały zakupu produktu odzieżowego w Internecie. Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut. Link do ankiety: http://goo.gl/forms/D1cIvDoxMi Z góry dziękuję.
 3. Coś takiego kiedyś znalazłem, ale nie zdążyłem przetestować: https://wordpress.org/plugins/wp-multi-file-uploader/ Ewentualnie Contact Form 7 i prosić klientów o pakowanie pliku w jeden .rar.
 4. Jest coś czym sobie na pewno nie zaszkodzisz, a jednocześnie w jakimś stopniu zwiększych ruch na stronie: twórz merytoryczne, wartościowe i unikalne treści, a następnie regularnie publikuj je na swojej stronie.
 5. Zapewne ruch z Rosji? Ostatnio to jakaś plaga. Mam jednego minibloga, na którym 60% ruchu generują jakieś rosyjskie fora internetowe. Bęðę na nim blokował cały ruch z Rosji.
 6. Stronę poddałbym modernizacji. Proponuje wykorzystać wordpress i przerobić pod siebie jakiś szablon. Fajnie jakby znalazło się na niej więcej treści - może też jakiś blog opisujący życie na mazurach (tematów jest mnóstwo). Same zdjęcia też możesz opisać krótką, kilkudaniową historią. Mało mazur na tej stronie. Frazy musisz przeanalizować: domek na mazurach, domek letniskowy mazury itd. Ogłoszenia jak najbardziej dodawaj. Jest trochę darmowych portali. Dobrze jakby była w nich możliwość dodania linku. Zadbaj o dobre zdjęcia i najlepiej unikalne opisy. Fanpage na FB może być dobrą reklamą. Je
 7. Przecież to zdjęcie jest zamglone, a nie szablon. Hagen zmień tą panienkę na inną i już nie będą mieli mgły. Szablon mi się podoba.
 8. @youme - to jeszcze trochę musisz się poduczyć zanim zaczniesz dawać rady innym
 9. @Darq - nic dodać, nic ująć. Świetnie to napisałeś.
 10. Kiedyś listonosz mówił mi, że jest możliwość wypisania zgody na wrzucianie przez pracownika poczty wszystkiego do skrzynki jak leci... czy polecony czy paczka (o ile się zmieści). Wtedy nie ma problemu awizo.
 11. Ja kiedyś mówię do klienta, że ma bana (był ewidentny), a klient do mnie, że jeśli się boję podjąć pozycjonowania jego domeny to mam powiedzieć wprost, że jestem słaby i wymiękam
 12. @domwgorach - ja bym w ogóle odpuścił sobie robienie zaplecza pod tą stronę. Po pierwsze ją zoptymalizuj pod wyszukiwarki. Dodaj do kilku list katalogów, podlinkuj wpisy i ciesz się wysoką pozycją.
 13. @sirgomo - php czasami odpowiada za to, że coś jest lub nie jest widoczne.
 14. Fachowcem od kodu nie jestem i zazwyczaj stosuję metodę prób i błędów, ale to powinno zadziałać: RewriteEngine On RewriteRule ^index.html$ http://www.burkot.com.pl/$1 [R=301,L] RewriteEngine On RewriteRule ^pl,pracownia.html$ http://www.burkot.com.pl/$1 [R=301,L]
 15. Powinieneś jeszcze dodać przekierowanie z: www.burkot.com.pl/pl,pracownia.html www.burkot.com.pl/index.php na: www.burkot.com.pl
 16. Domena powinna być rejestrowana na klienta i to klient jest jej właścicielem. Ty możesz mu co najwyżej pomóc w zarządzaniu nią. Tak moim zdaniem jest najuczciwiej.
 17. Tak to jest jak chce się optymalizować stronę bez znajomości podstaw html czy php. Niestety, ale pewne rzeczy trzeba zrobić w kodzie. W drodzę do celu nie da się pominąć pewnych etapów.
 18. @sucharka - moja dobra rada: zleć to komuś kto się na tym zna. Wydasz trochę pieniędzy, ale zyskasz na jakości i przede wszystkim zaoszczędzisz swój czas.
 19. Zrób przekierowania 301: http://www.burkot.com.pl http://www.burkot.com.pl/pl,pracownia.html http://www.burkot.com.pl/index.php
 20. 1. Podlinkuj na różne anchory podstrony sklepu. 2. Popraw optymalizacje title.
 21. Może znajdziesz tam promocję na niebieskie tabletki. Poza tym do niczego innego ich raczej nie wykorzystasz
 22. @Mały Kajtek - to się totalnie nie opłaca. Lepiej postaw te blogi samodzielnie i samodzielnie je podlinkuj.
 23. Nie rozumiesz, że na to pytanie nie da się odpowiedzieć TAK lub NIE? Za dużo pobocznych czynników. Poza tym nie daj się nabrać na te linki z PR8 czy 9. Dostaniesz linka na zaspamowanej setkami innych linków podstronie z pr 0.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy