giker

Forumowicze
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About giker

 • Rank
  Samuraj
 • Birthday 11/23/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dublin
 1. giker

  Dobry serial/film?

  Ja od siebie polecę The Big Bang Theory (Teoria wielkiego podrywu?), ale koniecznie bez lektora.
 2. giker

  poczta ta od kwiatków

  http://www.wykop.pl/link/1066363/poczta-kw...a-niepotrzebna/ Też z dzisiaj. Piszą o znaku towarowym, a czepiają się słów "poczta kwiatowa". Jak na mój gust mogą spadać na drzewo.
 3. Problem jest z .top_bg_02 {width: 1280px;} w style.css (line 53) Footer ma tylko 1000px szerokości. Czyli problem występuje tylko u osób z viewportem mniejszym niż 1280px.
 4. giker

  prosty CMS dla Klienta

  Sprawdź http://snewscms.com/. Jeden z najprostrzych możliwych.
 5. giker

  Pozorowanie odwiedzin przez cURL

  Zainteresuj się PHPUnit i Selenium Server.
 6. giker

  Wiki i G. protestują

  Tylko strona główna na php.net nie działa.
 7. giker

  boczny scroll

  Mi Opera po przeładowaniu automatycznie ustawia stronę w poprzedniej pozycji. Można to ewentualnie zrobić z javascript, za każdym przesunięciem strony odczytać wartość i zapisać w ciastku, później w document.ready odczytywać wartość ciastka i ustawiać scrolla na tą wartość. Na pewno nic wspólnego to z php albo mysql nie ma.
 8. Fajna dyskusja, ale nikt nie zwrócił uwagi na to, że ta prędkość nie została przekroczona w próżni jak sugeruje tytuł tego wątku. Neutrina zostały wystrzelone z CERNU do oddalonego o 732km detektora Opera. One leciały sobie po prostu przez skały i wszystko inne co było po drodze.
 9. giker

  echo w formularzu php

  W tym co podałeś nie ma formularza - to jest tylko kod który obrabia dane z formularza. Nie wiem skąd jest ten kod, ale możesz to echo ubrać w HTMLa.
 10. giker

  Ładowanie strony szybsze o 60%

  Ja wczoraj testowałem jedną z naszych stron tutaj: http://www.webpagetest.org/compare I oto co dostałem po teście: Tak więc ja podziękuję
 11. http://jsfiddle.net/8Q8mq/2/
 12. giker

  [startup] Textmarket.pl

  Mogę prosić o kod dostępu? I przy okazji propozycja: Teksty w innych językach niż polski - myślę, że zainteresowanie byłoby duże
 13. giker

  Nazwy klas css a filtry reklamowe

  Ja kiedyś dodałem latający bannerek z boku strony i całość (strona i banner) zamknąłem w diva z id="ad_wrapper" - każdy z adblokiem widział tylko pustą stronę z trójkątem do feedbacku Całe szczęście był ten feedback i po paru zgłoszeniach o pustej stronie doszedłem w końcu co było źle.
 14. giker

  Macie w firmach stażystów?

  Tutaj taki temat, a właśnie dzisiaj wpadłem na to http://thedailywtf.com/Articles/TwentyFour...Per-Intern.aspx Takiego pracowitego stażystę to złoto dostać
 15. giker

  Co zamiast domeny .de ?

  Ja używam .eu i się sprawdza. Wystarczy w narzędziach dla webmasterów ustawić jako target Niemcy.