Łukasz Gugała

Forumowicze
  • Zawartość

    1002
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Łukasz Gugała

  • Urodziny 29 Lipiec

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Stalowa Wola
  1. Łukasz Gugała

    Programy do produktywnej organizacji pracy we własnej firmie SEO/SEM

    Nozbe.com, zgodny z metodologią GTD, tani.
  2. Łukasz Gugała

    Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

    Witajcie :-)
  3. Łukasz Gugała

    Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

    Witam serdecznie
  4. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    Adek, no po prostu bez żartów proszę. Wyraźnie napisałem w poście ID strony o jaką chodzi! Po cholere mam pisać po raz enty kolejnego maila, jak widać, jak byk jaka to strona z którą jest problem? Ok, napiszę - z ciekawosci czy wogóle dostanę odpowiedź.
  5. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    @janedkszeryf - jesli otrzymujesz odp. w 24-48h to gratuluję - też bym tak chciał. W to nie wnikam, bo to najmniejszy problem - nie mam odp. to znaczy, że odbiorca nie miał czasu odpisać - OK, nie będę się o to denerwował. Problem jest taki, że strona ze statusem "Oczekuje na Moderację", z odp. site i PR leży od ponad tygodnia. To jest testowa strona, zeby zobaczyć ile w tym momencie mozna uzyskać pkt. z takiej jakości strony. W kolejce mam nastepne. Nie chcę sobie pozwalać w tym temacie na takie zastoje, dlatego ten problem jest dla mnie coraz bardziej uciążliwy.
  6. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    @Leon, znam system od +/- 5 lat, wiem jak wygląda status strony, która oczekuje na moderację.. ID 73386 czeka na moderację ponad tydzień. Pisałem na form kontaktowy, pisałem na PW. Nic. Jakość obsługi systemu + wyśrubowane wymogi dla stron = jak dla mnie olewka użytkowników.
  7. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    Ja upomnę się o moderację raz jeszcze. Czekanie tydzień na aktywowanie stron to troszkę za dużo moim zdaniem.
  8. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    Dzięki za informację. Dawno nie dodawałem w statlinku nowych stron i czeka mi partia GOLDa już kilka dni, więc trochę mi się to dziwne wydawało.
  9. Łukasz Gugała

    STATLINK.pl

    Mam pytanie: ile mniej więcej czeka się w STATLINKu na moderację nowych stron?
  10. Łukasz Gugała

    [prywata] Jaki program do edycji HTML,CSS,PHP,JS i innych

    NetBeans + wtyczki do wyboru, do koloru (można sobie z tego zrobić narzędzie do wszystkiego). Pod Win/Linux nie znam lepszego edytora.
  11. Łukasz Gugała

    nieudolna kradzież grafiki ?

    Czy mi się wydaje, czy to ten sam od szkoleń SEO jednej z firm?
  12. Witam, Wykonam aplikacje internetowe w technologiach przedstawionych w tytule. Najchętniej używam zestawu PHP5 + fw. ZEND + PostgreSQL. Wykonam dowolne oprogramowanie. Zgłoś się do mnie, jeśli szukasz zawodowca. Wystawiam faktury VAT. E-mail: info@interactivelab.pl Mobile: +48 730 901 901 NIP: 865-251-49-01
  13. Łukasz Gugała

    [kupię] Punkty Statlink

    Witam, Potrzebuję 10 000 punktów statlink standard. Oferty cenowe proszę na email bok@seoservice.pl. Wymagana faktura VAT. Pozdrawiam, Łukasz
  14. Witam, Dołączę do prywatnej grupy precli. Oo siebie oferuję wkład finansowy, domeny i hosting, a także zawsze unikalne treści oraz podlinkowanie wpisów. Chętnych zapraszam do kontaktu. Przystąpię tylko do jednej takiej grupy. E-mail: bok@seoservice.pl lub PW. Pozdrawiam, Łukasz
  15. Łukasz Gugała

    Polecamy Freelancerów/firmy tworzące serwisy i portale oraz strony www

    Napisz w dziale ogłoszeń czego oczekujesz i ile chcesz na to przeznaczyć. Z otrzymanych ofert może coś wybierzesz - unikaj jednak ofert, które obiecują Ci złote góry za ten tysiąc - niestety tego typu serwis koło 2000 netto możesz zaczynać - ze średnio rozwiniętymi funkcjonalnościami i bez grafiki.