Łukasz Gugała

Forumowicze
 • Zawartość

  1002
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Łukasz Gugała

 • Urodziny 29 Lipiec

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Stalowa Wola
 1. Nozbe.com, zgodny z metodologią GTD, tani.
 2. Łukasz Gugała

  Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Witajcie :-)
 3. Łukasz Gugała

  Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Witam serdecznie
 4. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  Adek, no po prostu bez żartów proszę. Wyraźnie napisałem w poście ID strony o jaką chodzi! Po cholere mam pisać po raz enty kolejnego maila, jak widać, jak byk jaka to strona z którą jest problem? Ok, napiszę - z ciekawosci czy wogóle dostanę odpowiedź.
 5. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  @janedkszeryf - jesli otrzymujesz odp. w 24-48h to gratuluję - też bym tak chciał. W to nie wnikam, bo to najmniejszy problem - nie mam odp. to znaczy, że odbiorca nie miał czasu odpisać - OK, nie będę się o to denerwował. Problem jest taki, że strona ze statusem "Oczekuje na Moderację", z odp. site i PR leży od ponad tygodnia. To jest testowa strona, zeby zobaczyć ile w tym momencie mozna uzyskać pkt. z takiej jakości strony. W kolejce mam nastepne. Nie chcę sobie pozwalać w tym temacie na takie zastoje, dlatego ten problem jest dla mnie coraz bardziej uciążliwy.
 6. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  @Leon, znam system od +/- 5 lat, wiem jak wygląda status strony, która oczekuje na moderację.. ID 73386 czeka na moderację ponad tydzień. Pisałem na form kontaktowy, pisałem na PW. Nic. Jakość obsługi systemu + wyśrubowane wymogi dla stron = jak dla mnie olewka użytkowników.
 7. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  Ja upomnę się o moderację raz jeszcze. Czekanie tydzień na aktywowanie stron to troszkę za dużo moim zdaniem.
 8. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  Dzięki za informację. Dawno nie dodawałem w statlinku nowych stron i czeka mi partia GOLDa już kilka dni, więc trochę mi się to dziwne wydawało.
 9. Łukasz Gugała

  STATLINK.pl

  Mam pytanie: ile mniej więcej czeka się w STATLINKu na moderację nowych stron?
 10. Łukasz Gugała

  [prywata] Jaki program do edycji HTML,CSS,PHP,JS i innych

  NetBeans + wtyczki do wyboru, do koloru (można sobie z tego zrobić narzędzie do wszystkiego). Pod Win/Linux nie znam lepszego edytora.
 11. Łukasz Gugała

  nieudolna kradzież grafiki ?

  Czy mi się wydaje, czy to ten sam od szkoleń SEO jednej z firm?
 12. Witam, Wykonam aplikacje internetowe w technologiach przedstawionych w tytule. Najchętniej używam zestawu PHP5 + fw. ZEND + PostgreSQL. Wykonam dowolne oprogramowanie. Zgłoś się do mnie, jeśli szukasz zawodowca. Wystawiam faktury VAT. E-mail: info@interactivelab.pl Mobile: +48 730 901 901 NIP: 865-251-49-01
 13. Łukasz Gugała

  [kupię] Punkty Statlink

  Witam, Potrzebuję 10 000 punktów statlink standard. Oferty cenowe proszę na email bok@seoservice.pl. Wymagana faktura VAT. Pozdrawiam, Łukasz
 14. Witam, Dołączę do prywatnej grupy precli. Oo siebie oferuję wkład finansowy, domeny i hosting, a także zawsze unikalne treści oraz podlinkowanie wpisów. Chętnych zapraszam do kontaktu. Przystąpię tylko do jednej takiej grupy. E-mail: bok@seoservice.pl lub PW. Pozdrawiam, Łukasz
 15. Napisz w dziale ogłoszeń czego oczekujesz i ile chcesz na to przeznaczyć. Z otrzymanych ofert może coś wybierzesz - unikaj jednak ofert, które obiecują Ci złote góry za ten tysiąc - niestety tego typu serwis koło 2000 netto możesz zaczynać - ze średnio rozwiniętymi funkcjonalnościami i bez grafiki.